Princess Peach: Showtime! zaprezentowana w drugim akcie

Śmiało można powiedzieć, że księżniczka to kobieta pracująca i żadnej pracy się nie boi. Nawet jeśli będą to zawody nielegalne.

Marcowa przedstawienie Princess Peach: Showtime! jest już coraz bliżej. Nintendo wydało więc kolejny film, w którym zaprezentowało cztery następne wcielenia księżniczki. Premiera już 22 marca, tylko na Nintendo Switch.

Każda transformacja nadaje Peach wyraźny, dramatyczny talent, którego potrzebuje, aby ocalić sytuację – i zabawę – przed Kwaśną Bandą. W dzisiejszym programie Księżniczka Peach wcieli się w 4 role.

Przedstawiamy:

Łyżwiarka figurowa Peach – Wykorzystaj jej wyćwiczoną równowagę, aby wyruszyć na lodowisko i rzucić wrogów na cienki lód. Dołącz do olśniewającego występu wypełnionego szybkimi obrotami i skokami, a także objedź na łyżwach wokół swoich rywali, aby pomóc innym tancerzom!
Dashing Thief Peach – infiltruj i przemierzaj tę śmiałą grę z różnymi gadżetami, przekradając się przez obronę złodziei z Kwaśnej Bandy. Poczuj dreszczyk emocji (i uroki!) szpiegostwa, a następnie dokonaj dramatycznej ucieczki.
Mermaid Peach – Przebywanie pod powierzchnią morza nie powstrzyma Peach od niesienia melodii! Użyj jej magicznego głosu, aby kontrolować ławice ryb i zharmonizować się z wodną orkiestrą. Skieruj te przyjazne ryby, aby odsłoniły ścieżki i pomogły w rozwiązywaniu zagadek.
Mighty Peach – Spójrz w niebo: To… Mighty Peach! Przejdź od bohatera do superbohatera i broń mieszkańców potężnymi ciosami i nadludzką siłą. Lataj, rzucaj przedmiotami i walcz z wrogami w pełnym akcji widowisku na niebie i na ziemi.

W Princess Peach: Showtime! Peach łączy siły ze Stellą, strażniczką Sparkle Theatre, aby uratować teatr przed niegodziwymi Grape i Sour Bunch. Korzystając z mocy Sparkle, Peach musi wkroczyć na scenę każdego przedstawienia, przekształcić i stawić czoła złej trupie aktorskiej Grape’a. Jako Peach gracze wcielą się w szereg głównych ról – w tym szermierza, detektywa, ninja, patissiere, mistrza kung fu i kowbojkę. Doprowadzenie tej sztuki do triumfalnego finału będzie wymagało nie lada rozmachu.

Princess Peach: Showtime! ‘Transformation: Act II’ trailer, screenshots – Gematsu

Dodaj komentarz