Dwie gry Golden Sun trafiły dzisiaj do abonamentu NSO

Golden Sun to seria gier, która swoją świetność miała w czasach Game Boy'a Advance. Teraz można je sprawdzić dzięki abonamentowi NSO.

Od dzisiaj abonenci Nintendo Switch Online mogą grać w dwa kolejne tytuły! Tym razem Nintendo dodało gry z Game Boy’a Advance — obie części Golden Sun.

Golden Sun

Od skromnej wioski Vale po mistyczne szczyty góry Aleph, w Golden Sun władający magią młodzi bohaterowie Izaak, Garet, Ivan i Mia, wyruszą na misję, aby zapobiec uwolnieniu starożytnej mocy Alchemii na ich rodzinnym świecie Weyarda. Ich przygoda prowadzi przez miasta, jaskinie i lochy, gdzie muszą stawić czoła przebiegłym wrogom, tajemniczym zagadkom i epickim wyzwaniom, które wypychają ich magiczne zdolności (Psynergia) do absolutnych granic. Po drodze otrzymują pomoc od tajemniczych stworzeń znanych jako Dżin, które pomagają bohaterom wykorzystać ich Psynergię do odblokowania potężnych zaklęć i niepowstrzymanych ataków.

Golden Sun: The Lost Age

Bezpośrednia kontynuacja Golden Sun — gra Golden Sun: The Lost Age przedstawia dramatyczną zmianę, ponieważ teraz historia podąża za Feliksem – młodym Adeptem (lub użytkownikiem magii), który był antagonistą pierwszej gry – z jego misją udowodnienia, że Alchemia nie jest siłą niszczycielską, ale mimo wszystko może ocalić Weyarda. Zmuszeni do przyłączenia się do Felixa w jego wyprawie Adepci Jenna i Sheba oraz pomarszczony uczony Kraden, wszyscy starają się utrzymać Felixa przy zadaniu, podczas gdy przed nimi wszystkimi stoją potężne i zagadkowe nowe wyzwania.

Gra zawiera rozgrywkę kooperacyjną, która pozwala znajomym dołączyć do twojej wesołej (a czasem niezbyt wesołej) drużyny, a także walkę turową, rozwiązywanie zagadek, eksplorację otwartego świata i ulepszenia postaci inspirowane RPG. Golden Sun i Golden Sun : The Lost Age składa się z nieprzewidywalnej rozgrywki zbudowanej wokół angażującej i wciągającej historii.

Im lepiej poznajesz Weyarda, tym bardziej staje się tajemniczy. Więc co powiesz? Gotowy, aby ulec jego urokowi?

Wszystkie dostępne gry w abonamencie Nintendo Switch Online sprawdzicie tutaj: Nintendo Switch Online – MyNintendo.pl

Dodaj komentarz