#DRIVE Rally zabierze nas na rajdy rodem z lat 90.

Ja powoli się wkręcam w nowe WRC, a nagle się okazuje, że w przyszłym roku dostaniemy kolejną rajdówkę do ogrania i to na Nintendo Switch!

Kiedyś myślałem, że zapach palonej gumy, to najlepsze co może mnie spotkać w sportach motorowych. Jednak tumany pyłu i paćkanie się w błotku, okazały się znacznie bardziej wymagające. Cieszy mnie więc, że w przyszłym roku za sprawą Pixel Perfect Dude na Nintendo Switch będziemy mogli znowu oddać się szutrowemu szaleństwu w #DRIVE Rally.

Dariusz Pietrala, Game Director w Pixel Perfect Dude

#DRIVE Rally tworzyliśmy z myślą o fanach, którzy długimi godzinami rywalizowali na trasach z #DRIVE. Mamy nadzieję, że wraz z nową grą znajdą jeszcze więcej radości, a za sprawą sentymentalnej podróży do lat 90. poczują przyjemne uderzenie nostalgii. W grze nie zabraknie legendarnych maszyn, odniesień i smaczków inspirowanych historyczną erą dla rajdów. Liczymy na to, że kierowcy przemierzając kolejne odcinki, będą mieć tyle funu, ile my mieliśmy podczas projektowania kolejnych zakrętów i hopek.
Kluczowe elementy
  • Easy to learn, hard to master – prosty i intuicyjny model jazdy, z którym bez problemu poradzą sobie nawet początkujący kierowcy. Nie zabraknie jednak wymagających wyzwań dla tych, którym szuter zgrzyta w zębach. To system zaprojektowany w taki sposób, by pokazać siłę gier wyścigowych.
  • 40, lewy, trzy, ciąć! – pilot może być najwierniejszym kibicem lub najsurowszym sędzią. Cieszcie się wspólnie ze zwycięstw, ale bądźcie gotowi na krytykę po porażkach.
  • Klasyka motoryzacji – usiądź za kierownicą legendarnych samochodów rajdowych, takich jak Das Holzwagen, The Doggo, The Bobond i wiele innych. #DRIVE Rally tym razem zabiera graczy w nostalgiczną podróż do lat 90., dzięki czemu nie zabraknie nowości, a w blokach czekają Das Sandsturm i Celestia!
  • Wygrywaj z klasą – buduj swoje samochody od podstaw, by jak najbardziej pasowały do Twojego stylu jazdy, dzięki czemu będziesz rywalizować na własnych zasadach. Spersonalizuj nadwozie, lakier i naklejki, a na najodważniejszych czekają niestandardowe dekoracje.
  • Pocztówki z rajdów – od słonecznych krajobrazów Dry Crumbs, przez szepczące lasy Holzbergu, po mroźną dzicz Revontuli. Zmagaj się w różnorodnym świecie, jakiego dotąd nie doświadczyłeś w grach wyścigowych. Bądź kreatywny i uchwyć swoje najwspanialsze chwile w #DRIVE Rally, dzięki specjalnemu trybowi fotograficznemu.

Dodaj komentarz