Trzy nowe gry wzbogaciły abonament Nintendo Switch Online

Czy to GameBoy, czy też NES. Każdy abonent Nintendo Switch Online otrzymał dostęp do nowych gier z tych platform.

Na koniec zeszłego miesiąca Nintendo ponownie rozszerzyło swoją ofertę klasycznych gier dostępnych w abonamencie Nintendo Switch Online. Tym razem są to trzy gry, jedna została wydana na GameBoy’a, a dwie na NES-a.

  • Castlevania Legends (Game Boy) – szturmuj zamek Draculi i wejdź do serca zła w tej przygodowej grze akcji, wydanej na system Game Boy w 1998 roku! Chwyć za broń jako Sonia Belmont – pierwsza z legendarnych łowców wampirów – i zmierz się z Księciem Ciemności w tej przygodzie, która rozgrywa się przed oryginalną grą Castlevania. To tutaj zaczyna się historia Castlevanii!
  • DEVIL WORLD – Jedna z wczesnych gier na Famicom autorstwa Shigeru Miyamoto, Takashiego Tezuki i Koji Kondo, teraz dostępna po raz pierwszy na Zachodzie! Poruszaj się po zdradliwych labiryntach i unikaj machinacji diabła w tej zagadkowej przygodzie – ale bądź ostrożny, ponieważ w DEVIL WORLD to demon rządzi! Na szczęście fani Super Smash Bros. Ultimate mogą już znać jego wybryki jako asysta: gdziekolwiek wskaże diabeł, cały labirynt będzie się przewijał w tym kierunku, potencjalnie krępując Twoje ruchy i zamykając drogę ucieczki. Diabeł naprawdę tkwi w szczegółach!
  • The Mysterious Murasame Castle – tajemnicza, nikczemna siła przejęła kontrolę nad zamkiem Murasame w feudalnej Japonii. Dołącz do Takamaru, odważnego i młodego ucznia samuraja, i użyj swojego miecza oraz ataków shurikenami przeciwko rojom wrogów podczas podróży, aby odkryć źródło zła siejącego spustoszenie w całej krainie.

Dodaj komentarz