Excitebike 64 wkrótce trafi do NSO+Expansion Pack

Jak co miesiąc nowy tytuł z Nintendo 64 zasili zasób gier dostępnych w abonamencie Nintendo Switch Online + Expansion Pack.

W sierpniu czeka nas jedna premiera w Nintendo Switch Online + Expansion Pack i jest to Excitebike 64. Gra trafi do abonamentu 30 dnia miesiąca!

Wielu graczy po raz pierwszy poczuło smak powietrza, gdy gra została pierwotnie wydana na system Nintendo 64 w 2000 roku, ale nie martw się, jeśli nie zapisałeś się wtedy do wyścigu. Twój moment, aby wziąć udział w różnorodnych trybach gry dla pojedynczego gracza, a nawet lokalnie i online ze znajomymi, już prawie nadszedł! Wszyscy miłośnicy motocykli terenowych są mile widziani, o ile masz ochotę przemierzyć nieskończoną ilość wzgórz i emocji.

Od wyścigów pokazowych i prób czasowych po nawet niestandardowe tory, które możesz tworzyć z nachylonymi zakrętami, wirażami i okrzykami, Excitebike 64 zawiera cały stadion pełen zapierających dech w piersiach akrobacji i naładowanej olejem akcji w jednym klasycznym pakiecie. Przeżyj na nowo erę „E” sportów EKSTREMALNYCH – pełną emocjonującego rocka i hip-hopowej ścieżki dźwiękowej, która jej towarzyszy – uwalniając jednocześnie swojego wewnętrznego śmiałka. Oferując tryb pełnego sezonu i 20 różnych tras do opanowania, a także dodatkowe funkcje, takie jak Hill Climb, tryb Stunt, a nawet piłka nożna, Excitebike 64 zaprasza Cię do zostania legendą MX.

Dodaj komentarz