W Baten Kaitos I i II HD zagramy w połowie września

Czasami coś przecieknie, czasami ktoś coś za szybko wypuści, dzięki temu wiemy, że 14 września będzie w co grać za sprawą Baten Kaitos HD.

15 września swoją premierę w Europie będą miały Baten Kaitos I i II HD na Nintendo Switch. Ogłoszenia spodziewałem się podczas Nintendo Direct, ale zwiastun wyciekł chyba przez przypadek na jednym z profili Bandai Namco i na pokazie Nintendo gry zabrakło. Kompilację znajdziemy już w Nintendo eShop, ale nie możemy jeszcze jej kupić.

Oficjalne Informacje

Gracze będą mieli okazję poznać lub ponownie odkryć emocjonalne podróże serii Baten Kaitos, która zawiera różne systemy RPG oparte na kartach, pozwalające na podejmowanie decyzji w ułamku sekundy, przybliżając uczestników do zwycięstwa. Gracze wcielą się w rolę Ducha Stróża i poprowadzą bohatera każdej gry oraz jego towarzyszy przez ich wspólną podróż.
Baten Kaitos: Eternal Wings and the Lost Ocean opowiada historię Kalasa, który szukając zemsty za śmierć swojego brata i dziadka, spotyka Xelhę i obaj wyruszają w podróż mającą na celu pokonanie Imperium Alfard.
Akcja Baten Kaitos Origins rozgrywa się 20 lat przed wydarzeniami z pierwszej części. Historia dotyczy Sagi, spirytusa, który ma połączenie z duchami opiekuńczymi i jest częścią Mrocznej Służby — elitarnej jednostki Imperium Alfard. Sagi wyrusza w podróż, aby odkryć tajemnice imperium i oczyścić swoje imię po tym, jak został wrobiony.
Baten Kaitos I & II HD Remaster wprowadza nowe funkcje, takie jak wyłączanie losowych walk, automatyczne bitwy, pomijanie przerywników filmowych i automatyczne zapisywanie, po to, aby uczynić ten remaster jeszcze bardziej dostępnym dla nowych graczy. Ogólnie rzecz biorąc, szybkość gry i bitwy można zwiększyć nawet o 300 procent. Aby jeszcze szybciej zabijać wrogów, możesz teraz użyć „Natychmiastowego nokautu” i wygrać bitwę jednym atakiem; w czasach, gdy potrzebny jest odpoczynek, włącz funkcję „Brak walk”, aby uniknąć bitew na swojej drodze. Baten Kaitos I & II HD Remaster zawiera również kilka innych ustawień systemowych wspierających postępy w grze!

Dodaj komentarz