Cztery tytuły wzbogacają abonament NSO

Tym razem Nintendo dało nam kilka ciekawych tytułów. Protoplasta wszystkich symulatorów farmera oraz sterowny ruchowo Kirby!

Z okazji czerwca Nintendo dodało cztery nowe tytuły do swojego abonamentu — Nintendo Switch Online. Dwie pozycje z Game Boy’a: Blaster Master: Enemy Below i Kirby Tilt ‘n’ Tumble, jedna z NES-a: Mystery Tower (Tower of Babel), oraz jedna ze SNES-a: Harvest Moon.

  • Blaster Master: Enemy Below – Jason i jego legendarny pojazd bojowy SOPHIA powracają, by ocalić świat. Korzystając z potężnej broni i dużej siły skoku SOPHII, Jason musi udać się do podziemnych regionów i wyeliminować wszystko na swojej drodze. W wąskich miejscach Jason może wyjść z SOPHII i przejść przez katakumby na piechotę. W katakumbach steruj Jasonem w widoku z góry i walcz za pomocą broni palnej i granatów! Wsiadaj i wysiadaj z pojazdu i dostosuj się do sytuacji, aby odnieść sukces!
  • Kirby Tilt 'n’ Tumble — Kiedy się poruszasz, Kirby się porusza! Ta gra akcji została wydana na system Game Boy Color w 2001 roku i zawiera wiecznie uroczego Kirby’ego! W tej grze chodzi o to, jak Kirby przechyla się i przewraca! Ta wariacja na temat klasycznej rozgrywki Kirby’ego zapewnia nowy poziom zabawy. Kirby porusza się w lewo, w prawo, do przodu i do tyłu na podstawie ruchu systemu, który trzymasz w rękach! Ta wersja replikuje sterowanie ruchem z oryginalnej wersji Game Boy Color. Przechyl swój system Nintendo Switch lub kontroler, aby grać. Idź, Kirby, idź!
  • Harvest Moon – Odkryj korzenie gatunku symulatorów rolniczych w grze Harvest Moon! Podziwiaj naturalne piękno i oddychaj świeżym wiejskim powietrzem. Doświadcz z pierwszej ręki przyziemnych dobroci życia na farmie! Twoim wyzwaniem jest okopanie się i zbudowanie swojego życia jako rolnik dzięki staroświeckiej ciężkiej pracy i poświęceniu. Masz skromny dom, więc będzie wymagać przebudowy, aby zdobyć towarzysza farmy. Sukces w tej grze mierzony jest owocami Twojej pracy, więc pamiętaj – zawsze zbierasz to, co zasiałeś!
  • Tajemnicza Wieża (Wieża Babel) – Użyj sprytu i umiejętności, aby dostać się na szczyt wieży! Ta gra została wydana na system Famicom w Japonii w 1986 roku i jest pełna zagadek i akcji! Wciel się w rolę archeologa i odkrywcy i skup się na szczycie wieży. Oczyść etapy, przesuwając i przestawiając tajemnicze kamienie, aby dotrzeć do wyjścia i przejść na następne piętro.

Dodaj komentarz