Cztery nowe tytuły zasilają bibliotekę SEGI Genesis w NSO

Kolejne cztery tytuły z SEGA Genesis trafiły dzisiaj do Nintendo Switch Online. Wśród znalazł się najprawdziwszy klasyk!

Nintendo bez zająknięcia wrzuciło dzisiaj do usługi NSO + Expansion Pack cztery nowe produkcje wydane wcześniej na konsolę SEGI – Gensis.

  • Flicky – Gra zręcznościowa, w której występuje uroczy niebieski ptak, który później stał się powracającą postacią w serii Sonic The Hedgehog. Mała ćwierkaczka, ćwierka i opala się na tarasie, aż przychodzi Flicky i zabiera ją na przekąskę. Ale… o nie! To ten wredny stary kot Tygrys! Skocz, aby uciec, a potem walnij go młotkiem lub kubkiem, aby Flicky mógł bezpiecznie zabrać swoją gołąbeczkę do domu.
  • Pulseman – Osadzona w dalekiej przyszłości roku 2015, gdzie ambitny, genialny naukowiec Doc Waruyama planuje podbić galaktykę. Ale elektryzująco bohaterski chłopiec o imieniu Pulseman jest tutaj, aby go powstrzymać! Przygody Pulsemana prowadzą go do sieci komputerowych i do miast na całym świecie w tej tętniącej życiem grze opracowanej przez Game Freak.
  • Kid Chameleon – Side-scrollowa gra akcji, w której bohater o dziewięciu twarzach osadzony jest w świecie hologramów. Użyj specjalnych mocy jego dziewięciu różnych hełmów, aby pokonać ponad 100 poziomów!
  • Street Fighter II’: Special Champion Edition – Wersja ta jest udoskonalona w stosunku do oryginalnego Street Fightera II, który wszedł na arenę SEGI Genesis w 1993 roku. Ta wersja dodaje jeszcze więcej opcji, aby utrzymać zaciętą rywalizację, w tym mecze lustrzane, nowe ruchy, możliwość gry w trybie Champion lub Hyper, 11 ustawień prędkości, tryb bitwy grupowej oraz zawiera M. Bizona, Balroga, Vegę i Sagata jako wojowników do wyboru.

Dodaj komentarz