Batora Lost Heaven za trzy tygodnie zadebiutuje na pstryku

Nareszcie zagramy w tę izometryczną grę akcji. Batora Lost Heaven przedstawi historię, która sprawi, że zakwestionujesz znaczenie poświęcenia

Nie ważne czy trzymacie swojego Nintendo Switch w dłoniach, czy też może siedzi w docku — Batora Lost Heaven będzie pasowało do niego idealnie. 6 kwietnia wspólnie dziecko Stormind Games i Team17 trafi na pstryka. Będzie to najlepsza wersja, ze wszystkimi najnowszymi łatkami, umożliwiająca grę w dowolnym miejscu na świecie (nawet na kibelku). Dołączcie do Avril podczas jej podróży po wszechświecie, odkrywania starożytnych sekretów, dzierżenia niewyobrażalnej mocy. Nie wiadomo jeszcze, jaka będzie cena, za możliwość podejmowania decyzji wpływające na jej życie. Jednak jak jesteście niecierpliwi, to możecie odświeżać kartę gry w Nintendo eShop.

Oficjalne Informacje

W Batora: Lost Haven przemierzysz liczne obce planety o wyjątkowych właściwościach i poznasz galaktykę, w której kwestia moralności nie jest czarno-biała, a dobro i zło dzieli bezlitośnie cienka granica. Posiądź wyjątkowe zdolności i opanuj do perfekcji style walki, by pokonać potężnych przeciwników, rozwiązać złożone łamigłówki i sprostać zadaniom zlecanym przez interesujących, zamieszkujących te planety obcych. Każda podjęta decyzja wpłynie na kierunek przygody i na sposób realizacji ostatecznej misji: odbudowy Utraconej Przystani.

Kluczowe Elementy

  • ZEW PRZEZNACZENIA – Utrata całej rodziny nauczyła Avril, jak przetrwać. Nie wyobrażała sobie tego, co czeka ją w przyszłości. By wypełnić swoje przeznaczenie musi przemierzyć wszechświat, odkrywając pradawne sekrety i podejmując decyzje, które odmienią jej życie.
  • WIELOPOZIOMOWA WALKA – Ujarzmij dwoiste moce Słońca i Księżyca wraz z mocami umysłu i ciała w szaleńczych walkach z zabójczymi wrogami i nieziemskimi przeciwnikami.
  • WYBIERZ SWOJĄ ŚCIEŻKĘ – Twoje decyzje wpływają na los wszechświata i jego mieszkańców w różnych zakończeniach. Co jesteś w stanie poświęcić dla tego, co kochasz?
  • WYSTAW SWÓJ UMYSŁ NA PRÓBĘ – Rozwiązuj złożone łamigłówki nie z tej ziemi w pięknych, klimatycznych sceneriach.

Dodaj komentarz