Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Demo pozwoli wam zagrać w Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon już teraz

Przygodę małej Cerezity możecie rozpocząć już teraz za sprawą wersji demonstracyjnej, która pojawiła się wczoraj w Nintendo eShop.

Do premiery Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon został już tylko tydzień, a już teraz możecie zagrać w grę. Do Nintendo eShop trafiła wersja demonstracyjna gry, a uzyskany w niej postęp zostanie przeniesiony do pełnej wersji. W demie przejmiemy kontrolę zarówno nad Cerezą, jak i nad Cheshirem — jej demonicznym towarzyszem. Przyjdzie nam przemierzać Las Avalonu, który powinien zapoznać nas z urzekającym smakiem przygody, jaki ma dopiero nadejść.

Jednocześnie do sieci trafił film prezentujący historię, jaka zostanie opowiedziana w baśniowej przygodzie Cerezity. Poza wcześniejszymi informacjami o wspólnej rozgrywce Cerezy i demona teraz wiemy, że będziemy jednocześnie kontrolować ich oboje. Lewy Joy-Con będzie odpowiadał za Cerezę, a prawy za Cheshire. Ręcznie malowana grafika, jaką wykorzystano na potrzeby gry, powinna bez problemu przypomnieć wam bajki i baśnie z dzieciństwa. Gra wcale nie będzie miłą przeprawą i możliwe będzie nawet zobaczenie napisy game over. Ci, którzy nie będą chcieli się zbytnio męczyć, będą mogli skorzystać z kilku ułatwień dostępu. Zmniejszenie otrzymywanych obrażeń lub automatyzacja pewnych elementów sterujących to tylko część z dostępnych uproszczeń.

Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon trafi wyłącznie na Nintendo Switch 17 marca, a w Nintendo eShop kupicie preorder za 249,80 zł.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

MotoGP 23

Data: 8 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Otwórz przepustnicę, wyprzedź przeciwników i przetnij linię mety. Spełnij marzenie o tytule mistrzowskim w nowej grze MotoGP™23. Czeka tu na ciebie jeszcze więcej niesamowitych wyzwań! Konkuruj w trzech oficjalnych kategoriach mistrzostw – MotoGP™, Moto2™ i Moto3™. Wciel się w postać ulubionego zawodnika, wjedź na tor i poczuj przypływ adrenaliny w sezonie 2023.

Zobacz też

Nintendo Switch

1-2-Switch! przywitało nas z Nintendo Switchem, a czy jest również zwiastunem pożegnania? Nie wiem, ale się domyślam.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Trzech niezbyt śmiałych śmiałków, postanowiło się podzielić swoimi przemyśleniami, po 3,4 i 9 dniach z grą.

Nintendo Switch

Premiera Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp już za rogiem, więc do sieci trafiają ostatnie materiały promocyjne.