Sherlock Holmes: The Awakened rozwiąże kilka zagadek w kwietniu

Pomożecie Sherlockowi Holmesowi zbadać serię tajemniczych zaginięć na terenie Europy oraz Stanów Zjednoczonych?

Sherlock Holmes: The Awakened to produkcja ukraińskiego studia Frogworks, która 11 kwietnia zostanie wydana na Nintendo Switch. Nie jest to zwykła przygoda Sherlocka, ponieważ tym razem stanie on oko w oko z Lovecraftowymi wynaturzeniami. Historia kręcić się będzie wokół tajemniczych zaginięć na terenie Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Za całym złem ma stać mroczny kult, który oddaje cześć starożytnemu bogu. Sherlock nie tylko będzie musiał się zmierzyć z nimi, ale również z presją czasu. Jego opieszałość może mieć katastrofalne skutki! Sherlock kierujący się wyłącznie logiką i rozumem, będzie miał spory problemem zaakceptować serię niewytłumaczalnych zdarzeń.

Kluczowe Elementy

  • Odkryj i zbadaj mitologię Cthulhu autorstwa H.P. Lovecrafta i zmierz się z przedwiecznymi monstrami, wykraczającymi poza granice ludzkiego pojmowania.
  • Walcz z otaczającym cię obłędem w pogoni za odpowiedziami na pytania, których nie można wyjaśnić w racjonalny sposób.
  • Pozwól wskazówkom poprowadzić cię przez słynną Baker Street w Londynie, przerażający oddział psychiatryczny w Szwajcarii, niebezpieczne bagna Luizjany i inne lokacje.
  • Wymyślona na nowo wersja tytułu z 2008, zbudowanego od podstaw w Unreal Engine. The Awakened (Przebudzony) może pochwalić się nowoczesną grafiką oraz animacjami, rozszerzoną fabułą, wieloma zadaniami pobocznymi oraz nowymi elementami rozgrywki, na przykład mechaniką obłędu.

Dodaj komentarz