Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Specjalny pokaz na żywo dostarczył więcej informacji o CRYMACHINA

Nowe informacje o CRYMACHINA dotyczą między innymi systemu walki oraz różnych znajdźkach, które przydadzą nam się w grze.

CRYMACHINA było najbardziej intrygującym ogłoszeniem w zeszłym tygodniu i już wiemy trochę więcej na nadchodzącej produkcji od dewelopera AQURIA. Za kanale YouTube FuRyu, czyli japońskiego wydawcy gry, odbył się livestream poświęcony grze. W jego trakcie dowiedzieliśmy się między innymi o:

  • Koncepcja walki to ekscytująca i przejrzysta bitwa. Oprócz wyzwalania ekscytujących kombinacji podczas przełączania między atakami z bliskiej odległości a atakami dystansowymi możesz poczuć smak katharsis dzięki doskonałym unikom i kontratakom w celu parowania ataków wroga.
  • Pokonując wrogów, gracz zbiera „Family Machines”, które unoszą się na plecach postaci. Istnieje ponad 70 różnych Family Machines, każda o innym wyglądzie i wydajności, które można zamieniać w różnych kombinacjach po lewej i prawej stronie. Będziesz także mógł wyposażyć się w przedmioty wzmacniające zwane „Sentymentami”, które pozwolą ci dostosować swoje umiejętności i statystyki do twojej strategii.
  • Niektórzy ludzie przechowują ludzkie dane mentalne zwane „danymi osobowości”. Analizując te dane, możesz zdobyć specjalne przedmioty przydatne w walce, a także scenariusze związane z fabułą dotyczące tych danych.

W trakcie tego ponad godzinnego pokazu, nie mogło zabraknąć odrobiny rozgrywki. W nieco ponad minutowym fragmencie możemy zobaczyć grę w ruchu [tutaj].

Po prezentacji NIS America (wydaje CRYMACHINA na Zachodzie) wrzuciło do sieci film otwierający grę.

CRYMACHINA zadebiutuje w Japonii 6 lipca, a Zachód będzie musiał poczekać trochę dłużej, ponieważ premiera u nas jest planowana na nadchodzącą jesień.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. mrvalgard

    7 marca, 2023 at 6:45 pm

    świetnie zrobiony film otwierający, hajp rośnie

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Działo się! Niby 10 minut to mało, a jednak panowie z Nintendo pokazali, że to wystarczająco, aby zaprezentować Breath of the Wild jeszcze raz!

Nintendo Switch

Zazwyczaj dobrze walczyć jest ogniem z ogniem, tutaj jednak ogień walczy ze skorpionami, platformami i wiatrem. I wychodzi z tego zwycięsko!

eShop

Kolejny rok i kolejna gra z Kirbym godna uwagi! Sprawdźcie, co przekonało Akiego do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Najlepszy shadow drop w historii Nintendo! Metroid Prime Remastered to symbol jakości, który trafia się raz na 15 lat!

Najnowsze posty na forum

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Indie Games Connect 2023

Data: 30 kwietnia, 2023
Godzina: 3:30 am - 9:30 am
Showcase
Event_IGC-2023_04-30-23

Konami zorganizuje wystawę niezależnych gier Indie Games Connect 2023 w Konami Creative Center Ginza w Tokio. Indie Games Connect 2023 zapewni twórcom przestrzeń do łączenia się ze sobą i użytkownikami. Sponsorzy: Platynowi Game Creators Guild Kodansha Game Creators Lab Unity Technologies Xsolla Srebrni: esports GINZA studio Mr. GAMEHIT Shueisha Game Creators Camp

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Data: 8 czerwca, 2023
Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Po raz pierwszy światowe premiery Summer Game Fest, pokazy rozgrywki i ogłoszenia odbędą się na żywo przed publicznością składającą się z fanów w YouTube Theatre w Hollywood Park w Inglewood w Kalifornii.

Zobacz też

Nintendo Switch

Trinity Trigger to nowe mięsko na rynku gier akcji RPG i z każdą nową wiadomością wygląda coraz ciekawiej.

Nintendo Switch

Kolejna wersja demonstracyjna do ogrania jest już gotowa do ściągnięcia w Nintendo eShop! Tym razem czeka na nas kryminalna zagadka.

Nintendo Switch

Wszystkim fanom JRPG nie trzeba tej serii przedstawiać, a Ci, co nie znają The Legend of Nayuta: Boundless Trails muszą poczekać do jesieni.

Nintendo Switch

CRYMACHINA intryguje już od pierwszego zwiastuna, a teraz dostaliśmy długi fragment rozgrywki, który intryguje jeszcze bardziej.