Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

The Last Worker — samotny pracownik walczy na zautomatyzowanym rynku pracy

Rynek pracy jest coraz trudniejszy. Postępująca automatyzacja zagraża ludziom w walce o kromkę chleba. The Last Worker dotyka tego problemu.

Samotny pracownik, walka o przetrwanie, coś mi to przypomina — czy to ja jestem bohaterem The Last Worker? Mam nadzieję, że nie, ale powinno mi być łatwiej odnaleźć się w tym unikatowym połączeniu symulacji pracy i strategicznej skradanki. Akcja została osadzona w przytłaczającym, lecz dziwnie pięknym środowisku, z postaciami zaprojektowanymi przez Micka McMahona (komiksy). Bohaterem będzie Kurt, który na chleb zarabia, pracując dla największego sprzedawcy na świecie, co doprowadza go do konfliktu, w którym musi wybrać pomiędzy kapitalizmem a aktywizmem. Kurt całe swoje życie pracował dla Jüngle, a teraz organizacja S.P.E.A.R. prosi go o obalenie jego pracodawcy. Korzystając z wielofunkcjonalnego JüngleGuna i na pokładzie latającego JünglePoda, wspólnie z robocim przyjacielem Skew, Kurt będzie miał sporo prób do sprostania. The Last Worker trafi na Nintedo Switch 30 marca i do tego dnia możecie kupić grę w Nintendo eShop z 20% zniżką, co daje nam 64 zł.

Kluczowe Elementy

  • Historia godna wielkiego ekranu – współpraca scenarzysty/reżysera Jorga Tittela (The White King, Ricky Rouse Has a Gun) i pionierów rzeczywistości wirtualnej Wolf & Wood (A Chair in a Room: Greenwater, The Exorcist: Legion, Hotel R’n’R).
  • Długa rozgrywka – Godziny narracji, wciągająca rozgrywka w gigantycznym, ręcznie wykonanym środowisku.
  • Oryginalne podejście – unikalna mechanika rozgrywki płynnie wpleciona w narrację niepodobną do żadnej innej.
  • Znani aktorzy – Bogate postacie grane przez gwiazdorską obsadę w historii pełnej szczerego dramatu, gryzącej satyry i intensywnej akcji. W rolach głównych występują Olafur Darri Olafsson, Jason Isaacs, Clare-Hope Ashitey, David Hewlett, Zelda Williams i Tommie Earl Jenkins.
  • Dokonaj wyboru – Wiele zakończeń decyduje epicki dylemat moralny.
  • Wyjątkowy wygląd – ręcznie malowane postacie i środowiska 3D oparte na koncepcjach legendy komiksu Micka McMahona (Judge Dredd, 2000 AD)
  • Emocjonalne udźwiękowienie – skomponowane przez Olivera Krausa (Sia, Adele, Florence and the Machine), z wokalem gwiazdy muzyki klasycznej Jakuba Józefa Orlińskiego.
Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

MotoGP 23

Data: 8 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Otwórz przepustnicę, wyprzedź przeciwników i przetnij linię mety. Spełnij marzenie o tytule mistrzowskim w nowej grze MotoGP™23. Czeka tu na ciebie jeszcze więcej niesamowitych wyzwań! Konkuruj w trzech oficjalnych kategoriach mistrzostw – MotoGP™, Moto2™ i Moto3™. Wciel się w postać ulubionego zawodnika, wjedź na tor i poczuj przypływ adrenaliny w sezonie 2023.

Zobacz też

Nintendo Switch

Tego lata nadejdzie moment, w którym będziemy mogli polecieć w siną dal