Omen of Sorrow przeniesie bohaterów horrorów na Switcha jeszcze w marcu

W Omen of Sorrow bohaterowie legend i horrorów stają naprzeciw siebie w morderczych walkach jeden na jednego.

Omen of Sorrow to bijatyka, w której wcielimy się w bohaterów z horrorów i legend. Wydawca eastasiasoft wspólnie z deweloperem AOne Games potwierdzili wczoraj, że gra trafi na Nintendo Switch 23 marca. Cyfrowa wersja gry została wyceniona na 19,99€, a do sklepów trafi także wydanie pudełkowe. Omen of Sorrow pierwotnie trafiło na PlayStation 4 w listopadzie 2018 roku, więc teraz po trochę ponad 4 latach, gra zostaje przeportowana na Nintendo Switch. Gra nie trafia na hybrydową konsolę bez zmian i twórcy obiecują przebudowany tryb fabularny oraz przede wszystkim wsparcie dla cross-playu gdzie wspólnie zagrają ze soba posiadacze Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox One i PC-tów.

Oficjalne infromacje

W ukrytym podziemiu pod panowaniem nocnych kreatur zbudził się nowy horror! Omen of Sorrow łączy potwory z horrorów, literatury i mitologii w grze akcji, jakiej do tej pory nie było. Inspirowana niezliczonymi klasykami arcade, jednak oferująca własne unikatowe innowacje i dojrzałą estetykę – Omen of Sorrow pozytywnie zaskakuje krwawym stylem!
Z postaciami obejmującymi takie ikony jak potwór Frankensteina czy egipski najwyższy kapłan Imhotep, ta tradycyjna 4-przyciskowa bijatyka nagradza lub karze graczy w zależności od agresywności ich stylu gry. Walka jest ukierunkowana na umiejętności, a jednocześnie przystępna dla nowych graczy. Napędzana silnikiem Unreal Engine 4 gra Omen of Sorrow to brawler 2,5D z wieloma szczegółowymi lokalizacjami, ręcznie tworzonymi animacjami i kinowymi finisherami, a wszystko to przyprawione arcymistrzowską ścieżką dźwiękową od kompozytora Francisco Cerda’ego.

Kluczowe Elementy

  • Wybierz spośród wielu postaci inspirowanych klasycznymi horrorami.
  • Użyj kinowych finisherów, aby wykańczać wrogów w dobrym stylu!
  • Eksploruj tryby dla jednego gracza w walkach z komputerem lub wyzwij znajomych online.
  • Zmieniaj strategię w locie, aby zmienić bieg wydarzeń przez agresywną grę!

Dodaj komentarz