Atelier Ryza 3: Alchemist of the End & the Secret Key z przesunięta premierą

Czasami tak bywa, że na grę trzeba poczekać trochę dłużej. Na szczęście ostatnia przygoda Ryzy przesunie się tylko o miesiąc.

Niestety dzisiejszego poranka zastaliśmy smutną wiadomość. Premiera Atelier Ryza 3: Alchemist of the End & the Secret Key nie odbędzie się 24 lutego, a stanie się to dopiero 24 marca. Oto co na ten temat miał do powiedzenia producent gry Junzo Hosoi:

Przepraszamy za to opóźnienie wszystkich, którzy czekali na premierę Atelier Ryza 3.
Aby nasza gra była odpowiednim finałem dla Ryzy i jej przyjaciół, podjęliśmy wyzwania, takie jak przygoda na rozległym, otwartym terenie z grafiką, która w pełni odzwierciedla urok tych postaci.
Nasz zespół poświęci ten dodatkowy czas na dopracowanie ostatnich poprawek, abyśmy mogli zapewnić wszystkim, którzy śledzili serię, najlepsze możliwe wrażenia z kulminacji przygód Ryzy i jej przyjaciół.
Zrobimy grę jeszcze lepszą, aby była warta czekania, dlatego doceniamy Waszą cierpliwość, aby poczekać jeszcze trochę do premiery gry.

Także widzimy się 24 marca, a jeśli Pani Julia da kodzik, to pewnie przeczytacie u nas recenzję Atelier Ryza 3: Alchemist of the End & the Secret Key jeszcze przed premierą.

Dodaj komentarz