Nowy trailer przybliża historię przedstawioną w Tales of Symphonia Remastered

Lloyd Irving zaprasza na podróż, podczas której będzie ochraniał Colette Brunel, pomagając jej w misji regeneracji świata.

Tales of Symphonia Remastered będzie jednym z tytułów, który rozgrzeje fanów JRPG na początku przyszłego roku. Pierwowzór ukazał się na GameCube’a w 2003 roku i krytycy spojrzeli na niego przychylnym okiem. Teraz przychodzi pora na posiadaczy Nintendo Switch, aby zapoznać się z tytułem, a pomóc w tym może nowy zwiastun, który zaprezentuje historię, jaką poznamy w grze.

Kluczowe Elementy:

  • Epicka przygoda – odkrywaj bogaty i tętniący życiem świat pełen niezapomnianych postaci i przeżyj naładowaną emocjami fabułę jak nigdy dotąd.
  • Całkowicie odrestaurowany – zawiera ulepszoną graficznie i ulepszoną rozgrywkę.
  • Ekscytujące bitwy – Graj z maksymalnie trzema znajomymi w lokalnym trybie współpracy, aby walczyć z potężnymi przeciwnikami w bitwach w czasie rzeczywistym. Połącz setki specjalnych ataków i magicznych zaklęć.
  • Arcydzieło 3D – Oglądaj oszałamiające przerywniki filmowe z anime i daj się pochłonąć ujmującym postaciom wykonanym w technologii cel-shading, zaprojektowanym przez znanego artystę Kosuke Fujishimę.

Tales of Symphonia Remastered będzie miało swoją premierę na Nintendo Switch 17 lutego 2023 roku. Na grę można już złożyć preorder w eShopie, gdzie został wyceniony na 169 zł. Do przedaży również trafi wydanie fizyczne.

Dodaj komentarz