Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Następna część YS ukaże się w ciągu roku w Japonii!

Adol Christin już w przyszłym roku powróci ze swoją nową przygodą, ale na ten moment tylko w Japonii, więc uzbrójcie się w cierpliwość.

Niedawno swoimi wynikami finansowymi podzielił się Falcom, twórca wielu popularnych serii gier RPG, w tym Ys. Jak się w tym sprawozdaniu okazało, do 30 września 2023 roku na rynku ma się pojawić kolejna część przygód Adola Christina. Platformami docelowymi będą obie konsole od Sony oraz Nintendo Switch!

Pierwsze informacje o Ys X dostaliśmy już w czerwcu tego roku. Zdradzono wtedy następujące informacje:

  • To będzie dziesiąta (numerowana) pozycja w sadze Ys.
  • Chociaż gra zachowa płynną i ekscytującą rozgrywkę, z której seria jest znana, to inne obszary są ponownie eksplorowane. I choć nie do końca przypomina to Soulslike, wyzwaniem jest sprawdzenie, czy możliwe jest wdrożenie stabilnej walki jeden na jednego, w której gracz może obserwować ruchy wroga.
  • Adol jest mniej więcej w wieku znanym z Ys I i II.
  • Akcja może być osadzona poza Imperium Romun.
  • Zmiana atrybutów broni poprzez zamianę członków drużyny ulegnie znacznej modernizacji.
  • „Chociaż w tej chwili nie możemy powiedzieć, na jakie platformy ukaże się gra (to już się nie liczy), to chcemy, aby cieszyła się nią szeroka gama graczy, a uczynienie Adola młodszym ma pomóc w tym celu”.
  • Kondo, chce zagrać w wydane wcześniej tytuły Ys na nowoczesnych platformach.
  • Zapewnienie nowych elementów rozgrywki ma kluczowe znaczenie.
  • Niezależnie od tego, czy będą to scenariusze, akcje, czy systemy, gra będzie zawierać coś nowego.

Niestety ten termin nie oznacza premiery na Zachodzie i tej raczej powinniśmy się spodziewać dopiero w 2024 lub nawet 2025 roku. Na szczęście oznacza to, że macie więcej czasu do nadrobienia wcześniejszych części gier. Szczególnie polecam wam ósmą część, która jest jednym z najlepszych action-RPG dostępnym na Nintendo Switch.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Wspólnie dotrwaliśmy do grudnia! Zanim zaczniemy myśleć, co ogramy w 2023, to sprawdźcie jakie tytuły będą dostępne wkrótce.

Nintendo Wii U

Wpisz zajawkę... Hmmm... Wiem! Kiedyś to Wii U było naszą zajawką!

Nintendo Switch

To ostatnia gra od Nintendo w tym roku, która sprawi, że zabłysną dzieciom oczy, gdy znajdą ją pod choinką. Oby po dużym patchu...

Nintendo Switch

Hiszpańska fiesta w Paldei

Nintendo Switch

Taktyczną końcówkę roku otwiera Mario wraz ze swoim kórliczymi przyjaciółmi. Ubisoft dostarczył kolejny udany spin-off.

Nintendo Switch

Wiedźma wróciła! Bayonetta 3 to szalona jazda w multiwersum, gdzie poznamy odpowiedź na pytanie, a co gdyby Bayonett było dwie lub więcej!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w grudniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Kukoos: Lost Pets

Data: 6 grudnia, 2022
All-day event
Premiera

Na planecie pokrytej wodą zabawny i żądny przygód gatunek znany jako Kukoo żyje na jedynej wyspie, na której rośnie drzewo Kukoo. Eksperyment, w którym Kukoo próbują uczynić swoje zwierzaki bardziej posłusznymi, wymyka się spod kontroli. Kukoo muszą znaleźć swoje nowe agresywne i niesforne zwierzaki i odzyskać kontrolę, przywracając harmonię niegdyś spokojnemu drzewu Kukoo. Podróżuj przez […]

The Rumble Fish 2

Data: 7 grudnia, 2022
All-day event
Premiera

Pierwsza oryginalna bijatyka studia Dimps, znanego z udziału w wielu innych bijatykach. Od czasu swojej premiery w 2005 roku nadal przyciąga fanów bijatyk dzięki mechanice, która wykorzystuje 2 wskaźniki – jeden do ataku, a drugi do obrony – oraz zgrabną grafikę 2D zasilaną przez S.M.A. (Płynna animacja modelu). Wersja na konsole zawiera nowe funkcje, takie […]

Witch on the Holy Night

Data: 7 grudnia, 2022
All-day event
Premiera

TYPE-MOON, znany z popularnej gry „Fate/Grand Order” i epickiej powieści wizualnej „Tsukihime”, wydaje na Nintendo Switch™ powieść wizualną „Witch on the Holy Night”, wydaną po raz pierwszy na PC w 2012 roku. Przeżyj opowieść dla młodych dorosłych, osadzoną w tętniących życiem latach 80., która podąża za niewinnym młodym mężczyzną i dwiema młodymi „czarownicami”. Aktualizacje dodane […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Kultowa seria JRPG zmierza powoli na Nintendo Switch. Już teraz możecie poznać bohaterów, których losami pokierujecie we wrześniu.

Nintendo Switch

Jak wypada 9 przygoda Adola Christina na Nintendo Switch?

Szort

Clouded Leopard Entertainment Inc. z przyjemnością ogłasza wydanie latem 2021 roku, jednocześnie w Japonii i Azji, hitowej serii RPG firmy Nihon Falcom Ltd., The...