Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Szczegóły trybu ligowego w WRC Generations

W tej grze raczej żadna ciężarówka nie znajdzie się na trasie rajdu. A jeśli jednak tam będzie, to tylko zwiększy uczucie realizmu!

Zapowiedziane na 1 grudnia WRC Generations, dostało dzisiaj nowy zwiastun, który prezentuje tryb Ligowy w grze.

Ligi aspirują do bycia głównym trybem gry, w których zagramy w dwóch kategoriach: solo i zespołową. Grając, zdobywamy naraz punkty do obu rankingów. Nasz wynik wlicza się do rankingu solo, a nasz wspólnie z kolegami z drużyny do rankingu zespołowego. Niestety na Nintendo Switch nie będzie dostępnego cross-playu, więc grać ze sobą będą tylko posiadacze hybrydowej konsoli. Na podbicie czekać będą 4 ligi: Junior, Rekrut, Profesjonalista i Mistrz. Każda z nich jest podzielona na 3 poziomy. Gracze będą rozłożeni do 30-osobowych grup (8 drużyn), w których będą bezpośrednio rywalizować o awans.

Wszystko dzieli się na pory roku, a te na tygodnie. Pierwszy tydzień będzie czasem kwalifikacji, a w ciągu następnych dziesięciu gracze będą musieli sprostać codziennym i cotygodniowym wyzwaniom. Po tygodniu następuje ponowne rozłożenie graczy do nowych grup na podstawie ich wynik w poprzednich zmaganiach. W trakcie tej zabawy odblokujemy wszelakie elementy do kustomizacji naszej karty kierowcy lub naklejek na auto. Po zakończeniu sezonu trzy najlepsze drużyny trafią do Galerii Sław Ligi.

Podejścia do wydarzeń będą ograniczone. Na ustalenie najlepszego wyniku czasowego, gracze będą mieli tylko 3 próby. Wydarzenia w trybie solo i zespołowym będą się różnić, a trening pozwoli nam się przygotować na odcinkach specjalnych. Wydarzenia dzienne są prostymi rajdami, różniącymi się warunkami specjalnymi, samochodowymi lub pogodowymi, a na koniec dnia wyniki są wliczane do rankingu. Wydarzenia tygodniowe będą pełnymi rajdami, które nie będziemy musieli zaliczać w pojedynczej sesji. Auta będą kumulowały uszkodzenia, które następnie będziemy mogli naprawiać w parku maszyn. Rozgrywki kwalifikacyjne będą miały taką samą formę jak rozgrywki tygodniowe. Będą one jednak dosyć istotne, ponieważ to od osiągniętego w nich wyniku będzie zależało, w jakiej lidze wystartujemy.

Nacon wspólnie z KT Racing przedstawili daty startu 1 sezonu, ale wypada on na 28 października i jest poprzedzony dwutygodniowym presezonem. Jak sami mogliście przeczytać na początku, premiera na Nintendo Switch odbędzie się 1 grudnia, więc możliwe, że pstrykowcy dostaną własne terminy zabawy.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Idzie Luty, szykuj bu... Nintendo Switch! W drugim miesiącu tego roku będzie w co grać! Szczególnie jeśli jesteś fanem JRPG.

Recenzje

W końcu się doczekałem! Pierwsze zajawki prototypu Moonridera pojawiły się prawie trzy lata temu. W tym okresie miałem już zaliczone dwie poprzednie produkcje JoyMashers...

Nintendo Switch

Pokemony to zwierzęta, a Digimony to przyjaciele. A Digimon Survive to dobra mieszanka nowelki i strategicznego RPG-a.

Nintendo Switch

Pora ostatecznie pożegnać się z 2022 rokiem! Wspólnie z wami wybraliśmy najważniejsze gry, jakie zostały wydane w zeszłym roku.

Nintendo Switch

No kto by się spodziewał takiego obrotu spraw? Wszystko wskazuje na to, że w 2023 roku ponownie będzie w co grać na Nintendo Switch!

Podsumowanie

Koniec roku oznacza czas podsumowań! Kilku śmiałków postanowiło odpowiedzieć na kilka pytań odnośnie do poprzednich 12 miesięcy.

  1. Dzięki za reckę. Miałem tą grę na uwadze bo podoba mi się styl graficzny, no i to RPG. Podobnie jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w lutym 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Crossroads Inn

Data: 28 lutego, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W Crossroads Inn wcielasz się w postać właściciela tawerny, która znajduje się w samym sercu baśniowej krainy Delcrys. Do Twoich zadań należy zatrudnienie i wyszkolenie odpowiednich pracowników, zarządzanie dostawami, tworzenie nowych przepisów kucharskich oraz ustalanie menu dopasowanego do odwiedzających Cię gości. Planuj z wyprzedzeniem, dogadzaj różnym grupom społecznym odwiedzającym twój lokal, miej również baczenie na […]

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Story of Seasons: A Wonderful Life

Data: 30 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Twoje nowe życie zaczyna się w Zapomnianej Dolinie, spokojnej społeczności, w której kiedyś twój ojciec i jego przyjaciel Takakura marzyli o prowadzeniu farmy. Zaprzyjaźniając się z mieszkańcami doliny i wypełniając dziedzictwo ojca, będziesz wieść beztroskie życie na farmie, uprawiając rośliny i hodując zwierzęta. W miarę upływu pór roku znajdziesz swojego partnera na całe życie, razem […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Dlaczego nikt wcześniej nie skopiował Forzy? Przekonamy się po wyjściu pierwszej próby

Nintendo Switch

Pierwsza symulacja motocyklowa łącząca realistyczne wyzwania jazdy z inżynierią i mechaniką!

Nintendo Switch

Gratka dla fanów z okazji 50-lecia mistrzostw!

Nintendo Switch

Tom Brady zdobył 7 Super Bowl, a Blood Bowl doczeka się trzeciej gry