Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Szczegóły trybu ligowego w WRC Generations

W tej grze raczej żadna ciężarówka nie znajdzie się na trasie rajdu. A jeśli jednak tam będzie, to tylko zwiększy uczucie realizmu!

Zapowiedziane na 1 grudnia WRC Generations, dostało dzisiaj nowy zwiastun, który prezentuje tryb Ligowy w grze.

Ligi aspirują do bycia głównym trybem gry, w których zagramy w dwóch kategoriach: solo i zespołową. Grając, zdobywamy naraz punkty do obu rankingów. Nasz wynik wlicza się do rankingu solo, a nasz wspólnie z kolegami z drużyny do rankingu zespołowego. Niestety na Nintendo Switch nie będzie dostępnego cross-playu, więc grać ze sobą będą tylko posiadacze hybrydowej konsoli. Na podbicie czekać będą 4 ligi: Junior, Rekrut, Profesjonalista i Mistrz. Każda z nich jest podzielona na 3 poziomy. Gracze będą rozłożeni do 30-osobowych grup (8 drużyn), w których będą bezpośrednio rywalizować o awans.

Wszystko dzieli się na pory roku, a te na tygodnie. Pierwszy tydzień będzie czasem kwalifikacji, a w ciągu następnych dziesięciu gracze będą musieli sprostać codziennym i cotygodniowym wyzwaniom. Po tygodniu następuje ponowne rozłożenie graczy do nowych grup na podstawie ich wynik w poprzednich zmaganiach. W trakcie tej zabawy odblokujemy wszelakie elementy do kustomizacji naszej karty kierowcy lub naklejek na auto. Po zakończeniu sezonu trzy najlepsze drużyny trafią do Galerii Sław Ligi.

Podejścia do wydarzeń będą ograniczone. Na ustalenie najlepszego wyniku czasowego, gracze będą mieli tylko 3 próby. Wydarzenia w trybie solo i zespołowym będą się różnić, a trening pozwoli nam się przygotować na odcinkach specjalnych. Wydarzenia dzienne są prostymi rajdami, różniącymi się warunkami specjalnymi, samochodowymi lub pogodowymi, a na koniec dnia wyniki są wliczane do rankingu. Wydarzenia tygodniowe będą pełnymi rajdami, które nie będziemy musieli zaliczać w pojedynczej sesji. Auta będą kumulowały uszkodzenia, które następnie będziemy mogli naprawiać w parku maszyn. Rozgrywki kwalifikacyjne będą miały taką samą formę jak rozgrywki tygodniowe. Będą one jednak dosyć istotne, ponieważ to od osiągniętego w nich wyniku będzie zależało, w jakiej lidze wystartujemy.

Nacon wspólnie z KT Racing przedstawili daty startu 1 sezonu, ale wypada on na 28 października i jest poprzedzony dwutygodniowym presezonem. Jak sami mogliście przeczytać na początku, premiera na Nintendo Switch odbędzie się 1 grudnia, więc możliwe, że pstrykowcy dostaną własne terminy zabawy.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Super Mega Baseball 4

Data: 2 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Chwyć rękawicę i kij – pora wyjść na boisko z najlepszymi zawodnikami w historii, ponieważ Legendy pojawiły się w Super Mega Baseball 4. Do uwielbianego składu Super Mega League All-Stars dołączy ponad 200 byłych zawodowych graczy, takich jak Vladimir Guerrero, Johnny Damon, Ozzie Smith i Jason Giambi. Uderzaj, rzucaj i rób wślizgi do bazy, korzystając […]

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

Zobacz też

Nintendo Switch

Francuzi nie zostają w tyle i prezentują swoje produkcje przeznaczone na 2023 rok. Na główne danie zapowiada się przygoda Golluma!

Nintendo Switch

Dlaczego nikt wcześniej nie skopiował Forzy? Przekonamy się po wyjściu pierwszej próby

Nintendo Switch

Pierwsza symulacja motocyklowa łącząca realistyczne wyzwania jazdy z inżynierią i mechaniką!

Nintendo Switch

Gratka dla fanów z okazji 50-lecia mistrzostw!