Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Nowe informacje o Mario + Rabbids: Sparks of Hope

Przerabianie Sparksów na galaktyczną ciemną energię, nie jest wąsatemu hydraulikowi i spółce na rękę, więc biorą się za ratowanie wszechświata.

Niedawno odbył się pokaz, w którym deweloperzy z Ubisoftu szerzej wypowiedzieli się na temat ich nadchodzącej ekskluzywnej produkcji na Nintendo Switch – Mario + Rabbids: Sparks of Hope. W kilkunastu minutowym przekazie poznaliśmy nowe szczegóły o rozgrywce i nie tylko:

  • Historię napędza zła wola Cursy (główny przeciwnik), który chce przejąć kontrolę nad wszechświatem i do tego chce wykorzystać energię Sparksów, rozprzestrzeniając materię Darkmess w galaktyce. Mario i spółce się taki obrót spraw nie podoba i staną na jego drodze.
  • W całym zamieszaniu swoją armię traci Bowser, więc postanawia połączyć siły z hydraulikiem i kórlikami, aby ją odzyskać.
  • Każdy bohater jest wyposażony w niepowtarzalny typ broni oraz opanował techniki unikalne tylko dla niego.
  • Pozytywni bohaterze, też znaleźli zastosowanie dla Sparksów, i w trakcie walki mogą ich wykorzystywać do specjalnych umiejętności.
  • Jednym z nowych bohaterów jest Edge, Kórlik z mieczem.
  • Lugi w Mario + Rabbids: Sparks of Hope jest strzelcem wyborowym.
  • Za ścieżkę dźwiękową odpowiedzą: powracający Grant Kirkhope, wspólnie z Garethem Cokerem i Yoko Shimomurą.

Równocześnie z nowymi informacjami, do sieci trafiły dwa nowe trailery. Jeden poświęcony rozgrywce, a drugi drużynom, jakie uformujemy w Mario + Rabbids: Sparks of Hope. Oba znajdziecie poniżej, a w eShopie możecie już złożyć cyfrowy preorder na gierkę, który z jakiegoś powodu ma wyższą cenę niż standardowe premiery Nintendo, bo aż 279,90 zł.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

No to znamy już grę roku 2022 :)

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Astrid nauczy was, jak przetrwać ciężki okres dorastania, poświęcając swoje życie muzyce. Nie potrzeba szczęścia, jeśli się nie zatrzymujesz.

Nintendo Switch

Całkiem solidny pokaz jak na software przygotowywany przez deweloperów 3-rd party. Mocno szanuje kwadratowych magików!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

THQ Nordic Digital Showcase 2022

Data: 12 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Showcase
thq

Zanim odbędzie się główny pokaz, HandyGames pokaże swoje gry. Następnie THQ zaprezentuje zupełnie nowe produkcje „rozszerzające portfolio firmy o nowe gatunki z zarówno licencjonowanymi, jak i oryginalnymi doświadczeniami w grach”. THQ Nordic obiecuje „wszystko, od intensywnego, ciemnego i ostrego po jasne, kolorowe i po prostu zabawne”. Oprócz nowych zapowiedzi planowane są również aktualizacje wcześniej zapowiedzianych […]

Sonzai

Data: 31 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Sonzai to innowacyjna, ręcznie rysowana gra akcji RPG o życiu, magii i związkach. Miasto Kumotoshi skrywa tajemnice; nowe życie i nowi ludzie. Jakie wątki łączą tych ludzi razem? Jaka jest prawdziwa natura magii? Wrzucony do nowego miasta, nawiązuj relacje z ludźmi wokół ciebie. Gra jest otoczona pięknym, atramentowym minimalistycznym stylem artystycznym z precyzyjnie choreografowanymi animacjami […]

Gerda: A Flame In Winter

Data: 1 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej przejmującej grze fabularnej wcielasz się w Gerdę, pielęgniarkę, której życie wywraca się do góry nogami z dnia na dzień. Opowieść opowiedziana nie na linii frontu, ale w intymnej scenerii małej duńskiej wioski, w której żyła całe życie. Uzbrojona jedynie w spryt i wiedzę o swoim ludzie, Gerda musi próbować ratować swoich bliskich, pozostając […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Różności

Yes, it still prints money!

Nintendo Switch

Darmowe aktualizacje zmierzają do sportowych gier od Nintendo. W Mario Strikers są już dostępne od dwóch dni, a w Switch Sports będą za 2...

Nintendo Switch

Mamy już SMT V, mamy już datę Bayonetty 3. Z wielkich zapowiedzi zostało nam już tylko Metroid Prime 4. Wiedźma nadjedzie w październiku.