AI: The Somnium Files – nirvanA Initiative przedstawia Eyeballie mini grę oraz pokoje Aiby i Tamy

Nasze pokolenie Tamagotchi, dziwne urządzenie bada oczy, smutek, kiedy siedzę w samolocie, stewardessa do mnie gada o czymś.

AI: The Somnium Files – nirvanA Initiative trafi do graczy 8 lipca, a dzisiaj pojawiły się nowe informacje na temat gry. Poza pomocą specjalnym agentom Mizukiemu i Ryukiemu w rozwiązaniu sprawą seryjnego zabójstwa 'Half Body’ będziemy mogli zagrać w mini grę Eyeballie. Jest to zabawa w wychowanie tajemniczego stworzenia, ale nie karmimy go pożywieniem, tylko odpowiadamy mu na pytania. Co 20 minut będzie zadawał nam jedna i w zależności od tego, jak na nie odpowiemy, to w inny sposób rozwinie się nasz stworek.

Sam interfejs przypomina trochę już zapomniane dzisiaj tamagotchi.

W zależności czy będziemy w aktualnym momencie sterować Mizukim lub Ryukim będzie można odpowiednio odwiedzić pokoje następujących dziewczyn: Aiby i Tamy. Obie dziewczyny posłużą nam za modelki, a kreacje, w jakie je wciśniemy, będą nosić w trakcie głównej rozgrywki. Poza tym będziemy mogli się ich radzić, a one chętnie wykorzystają bogactwo swoich życiowych doświadczeń, aby jak najlepiej nas pokierować.

Dodaj komentarz