Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

AI: The Somnium Files – nirvanA Initiative przedstawia Eyeballie mini grę oraz pokoje Aiby i Tamy

Nasze pokolenie Tamagotchi, dziwne urządzenie bada oczy, smutek, kiedy siedzę w samolocie, stewardessa do mnie gada o czymś.

AI: The Somnium Files – nirvanA Initiative trafi do graczy 8 lipca, a dzisiaj pojawiły się nowe informacje na temat gry. Poza pomocą specjalnym agentom Mizukiemu i Ryukiemu w rozwiązaniu sprawą seryjnego zabójstwa 'Half Body’ będziemy mogli zagrać w mini grę Eyeballie. Jest to zabawa w wychowanie tajemniczego stworzenia, ale nie karmimy go pożywieniem, tylko odpowiadamy mu na pytania. Co 20 minut będzie zadawał nam jedna i w zależności od tego, jak na nie odpowiemy, to w inny sposób rozwinie się nasz stworek.

Sam interfejs przypomina trochę już zapomniane dzisiaj tamagotchi.

W zależności czy będziemy w aktualnym momencie sterować Mizukim lub Ryukim będzie można odpowiednio odwiedzić pokoje następujących dziewczyn: Aiby i Tamy. Obie dziewczyny posłużą nam za modelki, a kreacje, w jakie je wciśniemy, będą nosić w trakcie głównej rozgrywki. Poza tym będziemy mogli się ich radzić, a one chętnie wykorzystają bogactwo swoich życiowych doświadczeń, aby jak najlepiej nas pokierować.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Sticky Post

Dla wszystkich spragnionych piłkarskich zmagań (tych niespragnionych też), mamy konkurs, gdzie za odpowiedzi na dwa pytania można wygrać koszulki, szaliki i plakaty!

Nintendo Switch

Teenage Mutant Ninja Turtles! Cowabunga! Żółwie Ninja wróciły naładowane mocą po same skorupy, niestety na niezbyt długo.

Nintendo Switch

Mario Strikers: Battle League Football to przyjemny powrót na małe boiska, piękne trybuny i pustą zawartość.

Nintendo Switch

Zanim przyjdzie nam zabrać się za głównie danie, Eiyuden Chronicles: Rising postara się przedstawić to i owo w uniwersum.

Nintendo Switch

Może szybka partyjka w karty?

Nintendo Switch

Wonder Boy, what is the secret of your power?

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Squish

Data: 28 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Upiorna, gąbczasta i szybka gra towarzyska, w której ty i maksymalnie trzech lepkich przyjaciół bawicie się w podziemnej krypcie, spadając na siebie. Musisz pchać bloki, robić uniki i skakać, aby przetrwać szaleństwo i zgnieść przeciwników. Ostatnia pozycja Skelegoo zabiera wszystko!

Monster Hunter Rise: Sunbreak

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Dzięki temu ogromnemu rozszerzeniu świat Monster Hunter Rise staje się jeszcze większy i ciekawszy. Wprowadza ono nowe potwory, lokalizacje i nie tylko! W trakcie wydarzeń rozgrywających się w Monster Hunter Rise okrzyknięto Cię „Nieulękłym Płomieniem Kamury”. Teraz musisz wyruszyć w rejs, by odkryć źródło potwornego zamorskiego zagrożenia, które zawisło nad królestwem! Docierając do Posterunku Elgado, […]

Neon White

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Neon White to ukazywana z perspektywy pierwszej osoby, błyskawiczna gra akcji o zabijaniu demonów w Niebiosach. Grasz jako White – zabójca wyrwany z otchłani Piekła, który otrzymał możliwość pozostania w Niebiosach. Zabójcy, z którymi rywalizujesz, wydają się znajomi… Czyżby zdarzyło Ci się spotkać ich wcześniej? W grze gracz będzie gromadził Karty Duszy i wymieniał je […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Co mają ze sobą wspólnego szóstoklasista, Dyrektor Instytutu Genetyki Horadori, ślusarz i pokojówka z kawiarni? Dowiecie się, jak zagracie w kontynuację AI we wrześniu.

Nintendo Switch

Odważysz się zejść w otchłań?

Nintendo Switch

Szaleni naukowcy i nienormalna rozwałka

Nintendo Switch

Co czeka w otchłani na bezimiennego jeźdźca jaskiń?