W przyszłym roku pokierujemy czarodziejem Simonem

Uwaga, uwaga ogłoszenie dla fanów podróżujących liniami Point and Click. W 2023 zostanie otwarte nowe połączenie z czarodziejem Simonem.

A co powiecie na prequel gry z 1993 roku? Tym właśnie jest Simon the Sorcerer Origins, przygodówka ponit’n’click, która w przyszłym roku trafi na Nintendo Switch. Deweloperzy z Smallthing Studios wspólnie z wydawcą Leonardo Interactive zabiorą nas w podróż, która odbędzie się na 3 tygodnie przed pierwszym epizodem. Buntownicze życie Simona zostanie zniszczone przez nieoczekiwane przybycie do czarodziejskiego świata, w którym wypełni absurdalną i starożytną przepowiednię, która wywoła wiele kłopotów! Niczym klasyczni i kultowi przedstawiciele gatunku, tak i nowy Simon będzie pełny humoru i sarkazmu, co rozbawi nas w trakcie przemierzania wielu ścieżek historii.

    Kluczowe elementy:

  • Dziedzictwo — opowieść, która podróżuje w czasie od legendarnej przeszłości do wspaniałej przyszłości.
  • To nie jest remake, chłopaki! – Simon the Sorcerer Origins to zupełnie nowa gra, której korzenie są głęboko związane ze współczesnym światem gier.
  • Oszałamiająca grafika 2D – grafika i animacje Simon the Sorcerer Origins, dopracowane w każdym szczególe, pozwalają graczowi przeżyć przygodę w ciągłym toku, który przechodzi od rozgrywki do przerywników filmowych i vice versa.
  • Łamigłówki i komedia — Gracz napotka szeroką gamę różnego rodzaju łamigłówek. Możesz rzucić wyzwanie klasycznemu „weź i wykorzystaj”, doprawionym nieoczekiwanymi wstawkami komediowymi, albo możesz zostać wezwany do rozwiązania magicznych arkebuzów, które będą wymagały pomocy ze strony czarów. Poluj na wskazówki, przedmioty do połączenia i wszystkie dziwne rzeczy, aby osiągnąć umiejętności porządnego maga.
  • Oryginalna licencja — to kanoniczny rozdział sagi Simona.
  • Easter Eggs — Szukaj ich, ponieważ mogą być wszędzie.

Dodaj komentarz