Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Już jutro abonenci NSO zagrają w nową grę z N64, oraz sprawdzą nowy trial

Gra roku dostępna na tydzień oraz marka, którą wypadałoby wskrzesić nową odsłoną!

11 marca dniem kolejnych nowości w Nintendo Switch Online!

Abonenci rozszerzonej usługi abonamentowej dostępnej na hybrydowej konsoli Nintendo, będą mogli już od jutra zagrać w kolejny port z Nintendo 64. Jeśli brakowało wam ogromnego tempa, to F-Zero X, pozwoli tę lukę wypełnić. 30 pojazdów unoszących się nisko nad ziemią, zapewni sporą zabawę w szeregu klasycznych trybów, takich jak: Grand Prix Cup, Time Trial i Death Race, a jeśli mamy znajomych to możemy się z nimi pościgać w trybie Versus.

Jeśli wyścigi was nie interesują, a sami nie byliście zbytni przekonani do naszej gry roku 2020, to teraz będziecie mieli okazję zrewidować swoje podejście. Monster Hunter Rise od jutra przez 7 dni będzie dostępny w ramach trialu. Pełna wersja gry pozwoli nam sprawdzić, każdy jej element, a jeśli gra wam przypadnie do gustu, to wkrótce nadchodzi rozszerzenie do tytułu, a więcej o tym usłyszymy już 15 marca na specjalnym wydarzeniu od Capcom’u.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Sticky Post

Dla wszystkich spragnionych piłkarskich zmagań (tych niespragnionych też), mamy konkurs, gdzie za odpowiedzi na dwa pytania można wygrać koszulki, szaliki i plakaty!

Nintendo Switch

Teenage Mutant Ninja Turtles! Cowabunga! Żółwie Ninja wróciły naładowane mocą po same skorupy, niestety na niezbyt długo.

Nintendo Switch

Mario Strikers: Battle League Football to przyjemny powrót na małe boiska, piękne trybuny i pustą zawartość.

Nintendo Switch

Zanim przyjdzie nam zabrać się za głównie danie, Eiyuden Chronicles: Rising postara się przedstawić to i owo w uniwersum.

Nintendo Switch

Może szybka partyjka w karty?

Nintendo Switch

Wonder Boy, what is the secret of your power?

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Squish

Data: 28 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Upiorna, gąbczasta i szybka gra towarzyska, w której ty i maksymalnie trzech lepkich przyjaciół bawicie się w podziemnej krypcie, spadając na siebie. Musisz pchać bloki, robić uniki i skakać, aby przetrwać szaleństwo i zgnieść przeciwników. Ostatnia pozycja Skelegoo zabiera wszystko!

Monster Hunter Rise: Sunbreak

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Dzięki temu ogromnemu rozszerzeniu świat Monster Hunter Rise staje się jeszcze większy i ciekawszy. Wprowadza ono nowe potwory, lokalizacje i nie tylko! W trakcie wydarzeń rozgrywających się w Monster Hunter Rise okrzyknięto Cię „Nieulękłym Płomieniem Kamury”. Teraz musisz wyruszyć w rejs, by odkryć źródło potwornego zamorskiego zagrożenia, które zawisło nad królestwem! Docierając do Posterunku Elgado, […]

Neon White

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Neon White to ukazywana z perspektywy pierwszej osoby, błyskawiczna gra akcji o zabijaniu demonów w Niebiosach. Grasz jako White – zabójca wyrwany z otchłani Piekła, który otrzymał możliwość pozostania w Niebiosach. Zabójcy, z którymi rywalizujesz, wydają się znajomi… Czyżby zdarzyło Ci się spotkać ich wcześniej? W grze gracz będzie gromadził Karty Duszy i wymieniał je […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Gotowi za złapanie ich wszystkich? Na kliszy aparatu oczywiście. Kolejna gra wjeżdża w abonament i to pewnie nie koniec!

Nintendo Switch

Snesowe klasyki z różowym pochłaniaczem wszystkiego, co stanie mu na drodze, są już dostępne w abonamencie NSO

Nintendo Switch

Już za tydzień będziecie mogli odkryć w sobie odkrywcę! Jeśli tylko posiadacie aktywny abonament Nintendo Switch Online :)

Nintendo Switch

Trzy nowe gry z SEGA Genesis trafiają do Nintendo Switch Online + Expansion Pack oraz przepustka Octopass dla Splatoon 2.