Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Już jutro abonenci NSO zagrają w nową grę z N64, oraz sprawdzą nowy trial

Gra roku dostępna na tydzień oraz marka, którą wypadałoby wskrzesić nową odsłoną!

11 marca dniem kolejnych nowości w Nintendo Switch Online!

Abonenci rozszerzonej usługi abonamentowej dostępnej na hybrydowej konsoli Nintendo, będą mogli już od jutra zagrać w kolejny port z Nintendo 64. Jeśli brakowało wam ogromnego tempa, to F-Zero X, pozwoli tę lukę wypełnić. 30 pojazdów unoszących się nisko nad ziemią, zapewni sporą zabawę w szeregu klasycznych trybów, takich jak: Grand Prix Cup, Time Trial i Death Race, a jeśli mamy znajomych to możemy się z nimi pościgać w trybie Versus.

Jeśli wyścigi was nie interesują, a sami nie byliście zbytni przekonani do naszej gry roku 2020, to teraz będziecie mieli okazję zrewidować swoje podejście. Monster Hunter Rise od jutra przez 7 dni będzie dostępny w ramach trialu. Pełna wersja gry pozwoli nam sprawdzić, każdy jej element, a jeśli gra wam przypadnie do gustu, to wkrótce nadchodzi rozszerzenie do tytułu, a więcej o tym usłyszymy już 15 marca na specjalnym wydarzeniu od Capcom’u.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Zazwyczaj dobrze walczyć jest ogniem z ogniem, tutaj jednak ogień walczy ze skorpionami, platformami i wiatrem. I wychodzi z tego zwycięsko!

eShop

Kolejny rok i kolejna gra z Kirbym godna uwagi! Sprawdźcie, co przekonało Akiego do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Najlepszy shadow drop w historii Nintendo! Metroid Prime Remastered to symbol jakości, który trafia się raz na 15 lat!

Nintendo Switch

Historia Zacka jest jedną z najlepszych, w jaką gracze zagrali w 2007 roku na kieszonkowej konsoli. Czy Crisis Core przetrwało próbę czasu?

Nintendo Switch

Nintendo zapowiedziało całkiem sporo „nowości” oraz od razu wrzuciło kilka gier do eShopu. Radujcie się detektywi!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Happinet Game Fes! 2023 Spring Campaign

Data: 25 marca, 2023
Godzina: 3:00 am
Showcase
Event_Happinet-Game-Fes_03-25-23

Bezpłatne wydarzenie w Tokyo, podczas którego wystawcy będą prezentować swoje gry. Odwiedzający zobaczą ponad 30 grywalnych tytułów od niezależnych twórców gier, w tym „Kącik dla dzieci” dla dzieci i rodzin. Planowane są również wydarzenia sceniczne z prezentacją gier i gośćmi specjalnymi, które będą transmitowane na żywo w YouTube i Niconico. Gry które będą obecne na […]

MLB The Show 23

Data: 28 marca, 2023
All-day event
Premiera

MLB The Show 23 przybliża Cię bardziej niż kiedykolwiek do spełnienia marzeń o baseballu na diamentie. Wstrząśnij grą i zdominuj show swoimi ulubionymi graczami, ulubionymi rywalizacjami i wszystkimi ulubionymi momentami MLB. Rywalizacja jest stylem domyślnym we wszystkich grach bezpośrednich online i we wszystkich trybach Dynastii Diamentowej. Dostęp do konkurencyjnego stylu rozgrywki można również uzyskać, odwiedzając […]

Indie Games Connect 2023

Data: 30 kwietnia, 2023
Godzina: 3:30 am - 9:30 am
Showcase
Event_IGC-2023_04-30-23

Konami zorganizuje wystawę niezależnych gier Indie Games Connect 2023 w Konami Creative Center Ginza w Tokio. Indie Games Connect 2023 zapewni twórcom przestrzeń do łączenia się ze sobą i użytkownikami. Sponsorzy: Platynowi Game Creators Guild Kodansha Game Creators Lab Unity Technologies Xsolla Srebrni: esports GINZA studio Mr. GAMEHIT Shueisha Game Creators Camp

Zobacz też

Nintendo Switch

System jest stabilny i może przyjąć więcej treści! Nintendo Switch Online rośnie o kolejne 4 klasyczne gry gry sprzed lat.

Nintendo Switch

Po tylu latach na Metroidowym głodzie Nintendo nie pozwoli nam teraz pójść spać z pustym żołądkiem i już za chwilę zagramy w Metroid Fusion.

Nintendo Switch

Inne gry od Nintendo patrzą w stronę Mario Kart 8 Deluxe z zazdrością, przy takim wsparciu nie dziwię się, że gra jest na topie...

Nintendo Switch

Nintendo wydało nowy Game Trial, gdzie przez 7 dni można w pełni ograć Katamari Damacy Reroll, oraz w eShopie jest demko nowego Kirby'ego.