Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Poznajcie szlachetne stworki z Pokemon Legends: Arceus

Robi się coraz ciekawiej

Ni z tego, ni z owego, Pokemon Company zaprezentowało dzisiaj nowy zwiastun promujący Pokemon Legends: Arceus, które już w styczniu trafi na Nintendo Switch. W dzisiejszym filmie skupiono się na stworkach, których dosiądziemy, przemierzając region Hisui, przedstawiono strażników, którzy pilnują balansu pomiędzy pokami a ludźmi, oraz poznamy nowego Pokemona!

Pokemon Legends: Arceus przenosi graczy do rozległego regionu Hisui. Jest to region Sinnoh taki, jaki istniał w przeszłości, na długo przed powstaniem znanych miast i pejzaży miejskich prosto z Pokemon Diamond i Pokemon Pearl. Bogaty w naturę i z górą Coronet w sercu jest to Sinnoh, jakiego gracze wcześniej nie doświadczyli, i wyruszą w podróż, aby ukończyć pierwszy Pokedex w regionie

 
Twój Arc Phone będzie Twoim przewodnikiem 

Na początku przygody gracze otrzymają urządzenie o nazwie Arc Phone. Jego charakterystyczny wygląd może prowadzić do podejrzeń, że ma jakiś związek z Mitycznym Pokemonem Arceusem. To urządzenie wydaje się zawierać jakąś dziwną moc i najwyraźniej pomoże graczom w ich podróży.

 
Specjalny Pokemon z tajemniczą mocą 

Podczas swoich ekspedycji gracze mogą natknąć się na Pokemony, które są większe niż normalnie i mają świecące czerwone oczy. Są one znane jako Pokemony alfa. Są silniejsze niż ich zwykłe odpowiedniki i będą dość agresywnie ścigać i atakować graczy, którzy zbliżą się zbyt blisko.

 

W regionie Hisui są też specjalne Pokemony, które otrzymały jakieś tajemnicze błogosławieństwo. Niektóre z tych Pokemonów są szczególnie potężne i stały się znane jako szlachta, podczas gdy inne podobno chętnie pomagają mieszkańcom regionu. Każdy z tych Pokemonów wydaje się mieć moc, której nie mają zwykłe Pokemony. Ludzie znani jako strażnicy mają za zadanie opiekować się tymi Pokemonami, wykonując obowiązki, takie jak upewnianie się, że terytoria szlachty pozostają nienaruszone lub dostarczanie ofiar z żywności i wody.

 

Te szlachetne Pokemony są czczone przez mieszkańców regionu, ale jakieś dziwne zjawisko powoduje teraz, że nagle wpadają w szał. Przyczyna tych incydentów wciąż owiana jest tajemnicą. Przez ten obłęd Pokemony są niezwykle trudne do opanowania, co zmusza mieszkańców Hisui do zwrócenia się o pomoc do zespołu ekspedycji Galaxy. Będąc częścią Korpusu Zwiadowczego, zostaniesz postawiony przed zadaniem stłumienia szaleństwa szlachty.

Kleavor

  • Kategoria: Pokemon-siekiera
  • Wzrost: 180 cm
  • Waga: 89 kg
  • Typ: Robal/Skalniak
Specjalne minerały znalezione w regionie Hisui powodują, że Scyther ewoluuje w tego Pokemona. Części jego ciała stwardniały w kamień. Kamienne części często ulegają odpryskom podczas zaciekłych bitew, a Kleavor, który przetrwał wiele bitew, będzie miał ich więcej na swoim ciele. Mówi się, że mieszkańcy Hisui używali kiedyś kawałków kamienia, które spadły z Kleavora, do tworzenia narzędzi.

 

Ścigaj się przez rozległe, nieokiełznane krajobrazy podczas jazdy na Pokemonach

Podczas swoich przygód gracze otrzymają flet Celestica. To tajemniczy instrument, który był przekazywany z pokolenia na pokolenie przez lud Hisui. Zagraj na flecie w dowolnym miejscu, aby przywołać specjalnego Pokemona, który pozwoli ci wskoczyć na swój grzbiet. Jazda na tych Pokemonach pozwoli graczom szybciej poruszać się po lądzie lub przecinać zbiorniki wodne, a nawet szybować po niebie.

 

Wyrdeer​

Wyrdeer ma potężne, mocne nogi, a jazda na nim pozwoli graczom galopować po ziemi z dużą prędkością i skakać, aby pokonywać przeszkody.

Basculegion​

Basculegion może nosić graczy na plecach, umożliwiając podróżowanie po zbiornikach wodnych. Basculegion jest również w stanie wyskoczyć z powierzchni wody, pozwalając graczom bez wysiłku przeskakiwać przeszkody na swojej drodze.

Hisuian Braviary

Hisuian Braviary pozwoli graczom szybować w przestworzach. Z góry gracze dobrze przyjrzą się, jakie rodzaje Pokemonów żyją poniżej i jakie rodzaje przedmiotów mogą znaleźć.

 
Sprawdź udogodnienia swojej bazy domowej – Jubilife Village 

Gracze mogą przygotować się do pracy badawczej w Jubilife Village, a ponadto istnieją udogodnienia, które mogą sprawić, że przygoda będzie jeszcze przyjemniejsza.

 

Sukiennik i fryzjer

Gracze mogą mieszać stroje i fryzury u sukiennika i fryzjera, aby wybrać swój wygląd.

Studio fotograficzne

Gracze mogą robić zdjęcia wraz ze swoim Pokemonem w studiu fotograficznym.

Sklep wielobranżowy i rękodzieło

Jeśli gracze zużyją swoje przedmioty podczas poprzedniej wycieczki, mogą uzupełnić zapasy w sklepie wielobranżowym. Mogą również używać waluty w grze do kupowania nowych przepisów rzemieślniczych i materiałów od rzemieślników.

Pastwiska

Na pastwiskach gracze mogą wypuścić złapanego pokemona. Wiele Pokemonów będzie musiało zostać złapanych, aby ukończyć Pokedex, ale tylko sześć Pokemonów można zabrać na imprezę. Gracze będą chcieli wybrać odpowiedniego Pokemona do każdej misji, zanim wyruszą na misje. W każdym z różnych obozów bazowych gracze mogą zmienić pokemona, którego mają w drużynie, lub wysłać pokemona na pastwiska.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Firma Pokémon nie pominęła żadnej żywej gry z serii

Nintendo Switch

Oglądajcie je wszystkie!

Nintendo Switch

Dzisiaj otrzymaliśmy kilka ważnych informacji z Pokéświata!

Nintendo Switch

Sprawdźcie nasze opinie o dzisiejszych pokemonowych rewelacjach!