Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Nowy zwiastun WitchSpring3 Re:Fine – the Story of Eirudy

Magiczna przygoda

Gra RPG opracowana przez KIWIWALKS  i IKINAGAMES. Wejdź do magicznego świata wiedźmy Eirudy, która żyje w Mglistym Lesie. Jednak jej życie nie jest usłane różami, bo wojownicy z pobliskiej wioski urządzają na nią polowania. Wykluczona ze społeczeństwa w swojej samotni, żeby nie czuć beznadzieję swojej sytuacji, nasza zdolna wiedźma tworzy magiczne marionetki, które nie tylko dotrzymują jej towarzystwa, ale też chronią i pomagają w walce. Jej świat zalicza obrót o 180 stopni, kiedy na jej drodze stanie tajemniczy młodzieniec imieniem Adrian. Spotkanie to, będzie początkiem wielkiej przygody, która zdeterminuje o losie bóstw i ludzi w tym tajemniczym świecie.

WitchSpring3 Re:Fine – the Story of Eirudy jest turowym RPG, gdzie nasza postać będzie się rozwijać, wykonując codzienne zadania, jak studiowanie nowych mikstur czy wykonywanie ćwiczeń fizycznych. Naszą bohaterkę będzie można rozwijać w trzech klasach: Szermierz, Magik, i Przywoływacz. Gra zaoferuje też dwa różne zakończenia, które będą uwarunkowane od naszych podjętych decyzji.

Tytuł zostanie wydany w trzecim kwartale 2021 roku. Strictly Limited Games przygotowało też wydania fizyczne, które będą dostępne w dwóch wersjach: Limited i Collectors Edition. Edycja limitowana jest indywidualnie numerowana i oprócz pudełka z grą, zawiera także instrukcję. Natomiast edycja kolekcjonerska zawiera następujące rzeczy: artbook, akrylową podstawkę z Eirudą, płytę CD ze ścieżką dźwiękową, przypinkę, plakat, 10 kart oraz zestaw naklejek. Oczywiście gra z instrukcją także zostanie zawarta. Do tych dwóch zestawów można wybrać także opcję z pluszakiem, ale wtedy cena jest zdecydowanie wyższa. Z edycjami pudełkowymi i ich cenami możecie zapoznać się pod [tym linkiem].

 

#Zwiastun WitchSpring3 Re:Fine – the Story of Eirudy

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

PokéMOBA już wkrótce na twoim Switchu

Nintendo Switch

Szaleni naukowcy i nienormalna rozwałka

Nintendo Switch

Kunio-kun szykuje huczne urodziny!

Nintendo Switch

W trosce o środowisko, brak pudełka