W Apex Legends zagramy na Switchu w marcu

Najdynamiczniejsza gra battle royale już za miesiąc trafi na pstryka!

Trochę to trwało, ale już na 100% wiemy, że w Apex Legends zagramy na Nintendo Switch 9 marca 2021 roku. Z japońskich przecieków mogliśmy sądzić, że gra zadebiutuje wczoraj równo ze startem 8 sezonu, ale tak się jednak nie stanie. Wiemy za to, że gracze, którzy zdecydują się zagrać na Nintendo Switch, otrzymają za darmo 30 poziomów przepustki bitewnej i przez dwa tygodnie po starcie będą otrzymywać podwójne punkty doświadczenia. Apex Legends to darmowa produkcja z gatunku battle royale, w której na 3 mapach (rotacja) mierzy się jednocześnie 20 trzyosobowych drużyn, a wygrywa ostatnia przy życiu! Na tle innych pozycji z gatunku, wyróżnia się możliwością gry bohaterami, wyposażonymi w unikalne zdolności. Średnio mecz trwa do 25 minut, więc jest idealna propozycja do krótkich posiedzeń przed konsolą.

Cześć wszystkim, tu Chad Grenier, dyrektor gry w Apex Legends.

Dziś jestem dumny, że przychodzę do Was z dobrą wiadomością. Apex Legends pojawi się na Nintendo Switch 9 marca 2021 roku.

Przeniesienie Apex Legends na najmniejszy jak dotąd ekran jest dużym osiągnięciem i nie moglibyśmy tego zrobić bez naszych przyjaciół z Panic Button. Jesteśmy bardzo dumni z tego, co udało się zespołowi osiągnąć dzięki pewnym inteligentnym optymalizacjom Switchowego portu, aby zapewnić w pełni funkcjonalną grę Apex Legends w przenośnym środowisku.

Apex Legends pojawi się na Switchu z obsługą gry międzyplatformowej rozgrywki, naszą najnowszą zawartością sezonową i pełną zgodnością funkcji z innymi wersjami gry.

Ponadto, ponieważ zaczynamy kilka tygodni po rozpoczęciu sezonu 8, gracze na Switchu otrzymają 30 darmowych poziomów w ramach przepustki bojowej sezonu 8. Przez pierwsze dwa tygodnie po premierze gra na Switchu zapewni również podwójne PD.

Nie możemy się doczekać powitania graczy Switcha na arenie. Miejcie oko na więcej informacji o najnowszych aktualizacjach, które wprowadzimy do Apex Legends.

Do zobaczenia wkrótce, Legendy.

2 komentarze

Dodaj komentarz