Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

NEO: The World Ends With You zapowiedziane na Nintendo Switch

Square Enix spełniło dziś marzenia tysięcy fanów na całym świecie

Koniec roku się zbliża, a to oznacza, że nadeszła idealna pora na rozbudzenie wyobraźni zapowiedziami na 2021 rok. Square Enix tydzień temu rozpoczęło odliczanie, które kończy się dzisiaj, jednak wygląda na to, że informacje wypłynęły wcześniej.

NEO: The World Ends With You to gra rpg, która zadebiutuje w 2021 roku na Nintendo Switch. Akcja ponownie odbędzie się w shibuyi, która została przeniesiona w trójwymiar, a bohaterem historii będzie nowy protagonista – Rindo, który weźmie udział w Reaper’s Game – śmiertelnej grze o życie.

Na razie to wszystkie informacje, jakimi podzielili się kwadratowi. Stawiam 5 polskich złotych, że najpóźniej na początku nowego roku, usłyszymy o wiele więcej o grze. Poprzednia część została świetnie przyjęta, a historia Neku znalazła uznanie zarówno w ocenach krytyków, jak i portfelach graczy.
Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

 1. Antari

  23 listopada, 2020 at 4:03 pm

  Biorę na premierę. Super wiadomość. Ciekawe czy zdecydują się zmodyfikować system walki i sterowanie, bo w porcie z DS’a na Switchu wypadało to dość słabo, przez co wersja z DS’a nadal jest o wiele lepsza.

 2. wilellion

  23 listopada, 2020 at 4:52 pm

  Wow! Nie mogę się doczekać. Pierwsza część w pełni wykorzystywała potencjał DSa, więc jest szansa, że sequel również zaoferuje wiele możliwości rozgrywki. Odnośnie tego w sumie szkoda, że Switch nie ma wbudowanego mikrofonu.

 3. Martin

  23 listopada, 2020 at 10:08 pm

  Nie wiem sam co myslec o tej zapowiedzi. Oryginal znam z DSa i gra byla swietna, fajna fabula, rozwoj bohatera i jeden z najoryginalniejszych i najlepszych zarazem systemow walki, ktore doswiadczylem. Jednak sama gra stanowila zwarta calosc, czy jest tu miejsce na sequel czas pokaze, Trailer mnie nie porwal, ciekawe tez co ze sterowaniem, bo jednak cala magia systemu wynikala z oparcia na 2 ekranach i sprawdzalo sie to wysmienicie, port na Switcha nie ogarnal tego za dobrze, oby to poprawili, wrucam do obserwowanych w kazdym razie:)

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Tylko dla prawdziwych strategów

Nintendo Switch

Star Lord z wizytą w Uniwersalnym Kościele Prawdy.

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!

Recenzje

Super Rush to taka wydmuszka: z zewnątrz ładna, w środku pusta