Poznajcie protagonistów Harvest Moon: One World

Poznajcie główną rolę męską i damską, w najnowszym symulatorze farmera od Natsume

Jesienna premiera coraz bliżej, Natsume postanowiło się podzielić kolejnymi informacjami na temat Harvest Moon: One World. Poniżej możecie sprawdzić główną rolę damską i męską, w nadchodzącym symulatorze rolnika.

Młoda kobieta o promiennej i wesołej osobowości. Pragnie podróżować po świecie w poszukiwaniu różnych potraw, o których dowiedziała się w swojej książce.

Otrzymując książkę o uprawach, które zostały utracone przez czas, jest teraz gotowa na podbój świata! Ta energiczna dziewczyna będzie hodować burzę, opiekować się zwierzętami dużymi i małymi, a także nawiązywać nowe przyjaźnie, podróżując między wieloma regionami. Może nawet zakocha się w jednym z pięciu kawalerów, których pozna po drodze…? Tylko czas powie!

Młody mężczyzna z obsesją na punkcie książki o uprawach i zwierzętach, którą dostał jako prezent urodzinowy, gdy był dzieckiem. Tylko raz chciałby zjeść coś innego niż ziemniaki…

Z apetytem nie tylko na odkrywanie świata, ale także na plony, których nigdy wcześniej nie jadł, wyrusza w podróż swojego życia! Po drodze będzie zajmował się uprawą roli, hodowlą zwierząt, rozwiązywaniem problemów lokalnych mieszkańców i spotykał wielu przyjaciół – w tym pięć kwalifikujących się panien, z którymi może się się ożenić i założyć rodzinę.

Dodaj komentarz