Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Japonia

Momotaro Dentetsu: Showa, Heisei, Reiwa mo Teiban! – z listopadową premierą w Japonii

A co jeśli zaciągniemy do podboju japońskich linii kolejowych – potwory?

Można rzec, że jest już tradycją, traktowanie przez Nintendo graczy z Japonii, lepiej od tych z Zachodu. Objawia się to między innymi przez to, że Direct japoński różni się od tego pokazywanego na zachodzie. Nie inaczej było dzisiaj, gdzie kilka gier zostało zaprezentowanych tylko w azjatyckim wideo mimo, że owe gry mają również trafić do nas.

Momotaro Dentetsu: Showa, Heisei, Reiwa mo Teiban! raczej nie jest jedną z takich gier i raczej nigdy nie trafi do anglojęzycznych graczy. Konami przygotowało dla graczy z kraju kwitnącej wiśni, możliwość wcielenia się we prezydenta firmy kolejowej. Głównym celem gracz będzie zdobycie największej ilości udziałów w rynku kolejowym, zwiększając swój zasięg, poprzez przejmowanie kolejnych posiadłości w Japonii.

Poza znanymi budynkami lub miejscówkami, w świecie Momotaro Dentetsu, spotkamy również potwory, znane z japońskich legend. Mogą one pomóc lub przeszkodzić nam w podboju kraju. Gra wspiera zapisy dla rożnych profili na jednej konsoli (halo Animal Crossing? Da się???), oraz rozgrywkę przez sieć. Produkcja ma zadebiutować 19 listopada, w cenie 6,930 jenów (około 252 zł).

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Publicystyka

Oczywiście dalszy rozwój Nintendo Switch Online jest jak najbardziej pożądany przez fanów, ale nikt się chyba nie spodziewał, że Nintendo obierze taki kierunek

Nintendo Switch

Czy morderstwo ważnego polityka zachwieje całym układem planetarnym?

Nintendo Switch

Pełni nadziei redaktorzy wyłaniają na jakie tytuły najmocniej czekają w przyszłym roku. Nie piszą tylko o tych zapowiedzianych!

Nintendo Switch

Oj będzie w co grać! Mam nadzieję, że zredukowaliście wasze kupki wstydu, bo w 2022 roku nie będzie zbyt dużo okazji na ich pomniejszenie.

Nintendo Switch

JRPG z fabułą prezentującą młodość wyglądających jak żywe dziewcząt, opartą o motywy ludzkiej tożsamości i więzi!

Nintendo Switch

Ankieta zakończona, głosy podliczone. Panie i panowie... MAMY ZWYCIĘZCÓW!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co sądzicie o premierach na 2022 rok?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Ghostrunner: Project_Hel

Data: 27 stycznia, 2022
Premiera

Początkowo planowany jako mniejsza zawartość do pobrania, „Project_Hel” rozrósł się do pełnej wersji Ghostrunnera. Przejmij kontrolę nad Helem, jednym z bossów oryginalnej gry, który schodzi z Wieży Dharmy na własną krwawą misję. Zaprojektowana, aby spodobać się nowym graczom i weteranom, jest bardziej zorientowana na walkę w porównaniu z Ghostrunnerem.

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2

Data: 27 stycznia, 2022
Premiera

Wkrocz w nowy szczyt akcji 2D! Luminous Avenger iX 2 przenosi oryginalną, szybką i stylową rozgrywkę akcji 2D na wyższy poziom, gdy Copen przedziera się przez wrogów w swojej nowej formie „Break-Shift”. Jego nowe zdolności destrukcyjne sprawiają, że szybka akcja jest bardziej satysfakcjonująca niż kiedykolwiek!

Dwuwymiarowa gra w stylu Metroidvania opracowana pod nadzorem Ryo Mizuno, przedstawiająca historię Deedlit i wydarzenia poprzedzające Record of Lodoss War: Diadem of the Covenant. Użyj różnych broni i mocy duchowych, aby rozwikłać tajemnicę labiryntu.

Zobacz też

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!

Recenzje

Super Rush to taka wydmuszka: z zewnątrz ładna, w środku pusta

Nintendo Switch

Nigdy nie marzyłem, aby zostać małą dziewczynką, ale przez te kilkanaście godzin, było całkiem miło wcielić się w nastoletnią superbohaterkę.