Momotaro Dentetsu: Showa, Heisei, Reiwa mo Teiban! – z listopadową premierą w Japonii

A co jeśli zaciągniemy do podboju japońskich linii kolejowych - potwory?

Można rzec, że jest już tradycją, traktowanie przez Nintendo graczy z Japonii, lepiej od tych z Zachodu. Objawia się to między innymi przez to, że Direct japoński różni się od tego pokazywanego na zachodzie. Nie inaczej było dzisiaj, gdzie kilka gier zostało zaprezentowanych tylko w azjatyckim wideo mimo, że owe gry mają również trafić do nas.

Momotaro Dentetsu: Showa, Heisei, Reiwa mo Teiban! raczej nie jest jedną z takich gier i raczej nigdy nie trafi do anglojęzycznych graczy. Konami przygotowało dla graczy z kraju kwitnącej wiśni, możliwość wcielenia się we prezydenta firmy kolejowej. Głównym celem gracz będzie zdobycie największej ilości udziałów w rynku kolejowym, zwiększając swój zasięg, poprzez przejmowanie kolejnych posiadłości w Japonii.

Poza znanymi budynkami lub miejscówkami, w świecie Momotaro Dentetsu, spotkamy również potwory, znane z japońskich legend. Mogą one pomóc lub przeszkodzić nam w podboju kraju. Gra wspiera zapisy dla rożnych profili na jednej konsoli (halo Animal Crossing? Da się???), oraz rozgrywkę przez sieć. Produkcja ma zadebiutować 19 listopada, w cenie 6,930 jenów (około 252 zł).

Dodaj komentarz