21 sierpnia dołączymy do PGA Tour 2k21

Wczoraj mieliśmy coś dla przeciwników golfa, a dzisiaj coś dla entuzjastów

Jeśli osoba Justina Thomasa nie jest wam obca, to za pewnie czekacie już na PGA Tour 2k21. Jest to najnowsza odsłona symulator golfa od HB Studios i 2K Games. W tegorocznej części dostaniemy odświeżony tryb kariery, najbardziej znane pola golfowe na świecie i masę opcji do wspólnej zabawy ze znajomymi, a wszystko to trafi do nas 21 sierpnia.

https://www.youtube.com/watch?v=6RI2ukvIcT4

Oficjalne informacje z karty gry:

Graj przeciwko zawodowcom. Graj ze swoją ekipą. W PGA TOUR 2K21 możesz grać zgodnie z oficjalnymi zasadami albo stworzyć własne!
ZUPEŁNIE NOWY TRYB KARIERY PGA TOUR
Udowodnij, na co cię stać i zostań mistrzem FedExCup. Zmierz się z zawodowcami PGA Tour podczas kariery, a po drodze zyskaj nagrody i wyposażenie.
ZAWODOWCY PGA TOUR I NOWE POLA
Graj przeciwko Justinowi Thomasowi i 11 najlepszym zawodowcom na realistycznych polach golfowych, takich jak TPC Sawgrass, East Lake Golf Club i nie tylko.
STWÓRZ WŁASNEGO MYPLAYER I WYMARZONE POLE
Stwórz i personalizuj MyPLAYER, używając sprzętu i strojów od marek, które uwielbiasz, a także, zaprojektuj swoje pole golfowe – czeka aż 1000 unikatowych opcji.
ZDOMINUJ ROZGRYWKI NA KAŻDYM POZIOMIE
Początkujący gracze mogą skorzystać z samouczków odtwarzanych w czasie rzeczywistym i sugestii uderzenia. Jesteś weteranem? Opanuj grę, używając Pro Vision, kontroli dystansu, podglądu puttera i innych innowacji.
ZACZYNAMY IMPREZĘ
Ruszaj na pole ze znajomymi, rozgrywaj partie lokalne i online, w tym Alt-Shot, Stroke Play, Skins i 4-Player Scramble.
TWOJE ZASADY
Zarządzaj lokalem klubowym w trybie Online Societies. Rozgrywaj pełne sezony i turnieje, aby móc pochwalić się przeciwnikom na polu. Twórz zasady wstępne i wymagania, a także handicapy i ustawienia zawodów.
NAJBARDZIEJ REALISTYCZNE POLA W HISTORII
Technologia skanowania prawdziwych pól golfowych gwarantuje realistycznie odtworzone otoczenie, zielone pola, niecki z piaskiem, drzewa, jeziora i nie tylko! Realistyczna oprawa i prezentacja PGA TOUR to świetna grafika, dynamiczne przerywniki i płynny system powtórek, a wszystko to okraszone komentarzem Luke’a Elvy’ego i Richa Beema.

Dodaj komentarz