Szykujcie papier na lipcową premierę Paper Mario: The Origami King

5

Czwartek 14 maja miał być kolejnym zwykłym czwartkiem; kilka newsów, update w eShopie, ale nie tym razem, nie tym razem… Niespodziewanie zaatakowało Nintendo i ogłosiło nadejście nowej części przygód wąsatego hydraulika w wersji papierowej. Paper Mario: The Origami King znajdzie się w naszych konsolach już 17 lipca; na grę można już złożyć pre-order w eShopie, zapłacimy za niego 249,80 zł, a jeśli nie będzie nam odpowiadała wersja cyfrowa, to w sklepach znajdziemy pudełko z kartridżem.

Oto co o grze możemy przeczytać na oficjalnej stronie:

Nowa papierowa przygoda Mario rozłoży się na Nintendo Switch.

Królestwo zostaje spustoszone przez zagrożenie ze strony origami. Dołącz do Mario i jego nowej partnerki Oliwii, którzy zjednoczą się z niespodziewanymi sojusznikami, takimi jak Bowser i Toadsy, aby walczyć ze Złożonymi Żołnierzami.

Postaraj się uwolnić zamek Księżniczki Peach z objęć Króla Olliego w tej wypełnionej komedią przygodzie, dostępnej tylko na Nintendo Switch.

Nowe umiejętności… i nowe bitwy!

Użyj Tysiąckrotnie Składanych Ramion, aby oddziaływać na środowisko i rozwiązywać puzzle. W walce ułóż przeciwników w jednej linii i zaplanuj swój atak, aby zmaksymalizować obrażenia za pomocą nowego systemu walki – opartego na okręgu, który wymaga od nas rozwiązywania łamigłówek i szybkiego myślenia.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

5 komentarzy

 1. Martin (118 komentarzy) w dniu:

  Nareszcie cos nowego od Nintendo. Wyglada slicznie i jeszcze za 2 miesiace premiera, to chyba nowy rekord, mysle, ze to nie bedzie ostatnie takie ogloszenie via Twitter/ Youtube i dobrze:)

 2. PierreLuc87
  PierreLuc87 (48 komentarzy) w dniu:

  Masz rację Martin, również uważam, że przeciągające się problemy z nowym Directem, sprawiły, że Nintendo będzie pokazywać co ma, jak będzie gotowe.

 3. Antari
  Antari (545 komentarzy) w dniu:

  Tytuł wygląda bardzo dobrze, graficznie petarda. System chyba bardziej klasyczny niż w nowszych odsłonach typu Sticker Star co dobrze rokuje. Nie wiem czy kupię, bo nie jest to seria bez której nie mogę żyć na Nintendo ale warto obserwować.

 4. rolnik (291 komentarzy) w dniu:

  Plus dla nich, że nie jest to port Color Splash, tylko nowa odsłona. Jeszcze jakby ten legendarny Pikmin 4 się pojawił. :(

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!