The Legend of Legacy HD pojawi się w przyszłym roku

Perełka znana z 3DSa trafi na współczesne konsole.

Całkiem niespodziewanie NIS America ogłosiło, że na początku przyszłego roku zagramy w HD remaster ciekawego turowego RPG z 3DSa pod tytułem The Legend of Legacy. Gra swego czasu wyróżniała się akwarelowymi tłami i uroczymi modelami postaci w stylu chibi. Do dyspozycji gracza było 7 bohaterów i każdy z nich miał trochę inną ścieżkę fabularną. Również rozwój postaci był trochę inny od standardowego levelowania naszego bohatera. Zamiast zdobywać tradycyjne poziomy, postacie muszą znajdować się w jednej z trzech postaw: ataku, straży lub wsparcia.  W zależności od postawy i formacji, która jest użyta, dostajemy odpowiednie umiejętności.

O grze:

  • Odkryta dziesięć lat temu wyspa Avalon owiana jest tajemnicą. Mówi się, że kontynent został wykuty przez bogów i żywiołaki i jest domem dla wielu legendarnych skarbów o ogromnej mocy. Wiele odważnych dusz próbowało wyruszyć i zbadać ziemie Avalonu. Czy będziesz następny?
  • Śledź historie siedmiu nadchodzących bohaterów, którzy zstępują na niezbadane ziemie, aby spełnić swoje wyjątkowe pragnienia. Każdy z nich ma swoje indywidualne umiejętności i historie do opowiedzenia. Zarządzaj formacjami bojowymi i instruuj konkretne role bojowe, aby uzyskać przewagę w bitwie i odnieść zwycięstwo, a także wykorzystaj starożytną moc żywiołów, zawierając umowy w trakcie bitwy, aby przywołać potężne umiejętności. Weź udział w epickiej podróży, jakiej jeszcze nie było!

Kluczowe szczegóły:

  • Legendarna opowieść: Ilustrator Tomomi Kobayashi, znany kompozytor Masashi Hamauzu, pisarz Masato Kato, projektant gier Kyoji Koizumi i Masataka Matsuura łączą siły, by stworzyć jedyną w swoim rodzaju przygodę!
  • Siedem heroicznych podróży: Każda postać w The Legend of Legacy HD Remastered ma własną motywację do eksploracji Avalonu, a także własne, indywidualne zakończenie historii. Graj każdą postacią, aby zobaczyć, jak potoczą się ich historie!
  • Innowacje w walce: Entuzjaści bitew mogą odkryć nowy poziom wyzwań podczas walki, korzystając z formacji i postaw, aby przypisać elastyczne role bojowe zamiast stałych klas!

# Zwiastun The Legend of Legacy HD

Dodaj komentarz