Najciekawsze wydarzenia z ubiegłego tygodnia

Zbiór zapowiedzi, aktualizacji i informacji z ubiegłego tygodnia.

Nie tylko samym Nintendo Direct człowiek żyje! Oto garść informacji na temat produkcji zmierzających na Nintendo Switch i nie tylko, które mogliście przegapić.

The Cosmic Wheel Sisterhood z nowym trailerem

Nowy zwiastun, „Meet the Coven”, przedstawia niektóre z różnorodnych postaci, które Fortuna spotka w trakcie całej historii, w tym potężne czarownice i przyjaciół z jej poprzedniego życia na Ziemi. Karty tarota użytkownicy Switcha będą układali jeszcze w tym roku.

Last Labyrinth – Lucidity Lost za sprawą Strictly Limited trafi do pudełka

Strictly Limited Games przygotowało dwie unikalne limitowane edycje, które będą dostępne w sklepie internetowym.

Edycja Limitowana jest ograniczona do maksymalnie 1999 egzemplarzy na Nintendo Switch i 999 na PlayStation 5 w cenie 39,99 €. Oprócz pudełka z grą znajdziecie w niej też kolorową instrukcję do gry.

Specjalna Edycja Limitowana jest ograniczona do maksymalnie 999 kopii na Nintendo Switch i 666 na Playstation 5 w cenie 59,99 €. Oprócz samej gry zawiera sporo bonusów:

  • pudełko Edycji Specjalnej,
  • kolorową instrukcję,
  • kulisy produkcji na Blu-Ray,
  • plakat A3,
  • artbook,
  • autograf Stefanie Joosten,
  • dwie pocztówki.

Podsumowanie tygodnia 19-25.06.2023

The Past Within zadebiutuje 6 lipca

Ojciec martwy, ale nie zapomniany, córka przedzierająca się przez przeszłość, by rozwikłać złowieszczy plan, nieznana obecność spoglądająca z przyszłości… W tej asynchronicznej grze logicznej typu wskaż i kliknij gracze muszą współpracować i komunikować się w czasie i przestrzeni, aby rozwiązać tajemnicę pozostawioną przez Alberta Vanderbooma. Już 6 lipca gracze na Nintendo Switch będą mogli przyłączyć się do tej rozwijającej się niewiadomej i dowiedzieć się, co Albert planował zrobić zza grobu.

Hidden Through Time 2 zadebiutuje jeszcze w tym roku

Ta pełna wyzwań kontynuacja obiecuje zabrać graczy na wciągającą przygodę z ukrytymi obiektami, jakiej jeszcze nie było! Hidden Through Time 2: Myths & Magic wyróżnia się kolorową, ręcznie rysowaną grafiką oraz ciągle zmieniającymi się i szczegółowymi sceneriami. Rzuca graczom wyzwanie znajdowania i zbierania ukrytych przedmiotów, jednocześnie zabierając ich w odkrywczą podróż przez wieki. Ci, którzy znają oryginalny tytuł, z przyjemnością dowiedzą się, że wiele nowych pomysłów i opcji/funkcji pochodzi z opinii społeczności, co oznacza, że jest to większa, bardziej dopracowana gra. Twórcy przygotowali też zrestrukturyzowany edytor, postacie, prezentację graficzną i motywy, które pomagają oznaczyć tę grę jako kontynuację, której nie można przegapić.

https://www.youtube.com/watch?v=CHzO6HFhrWM

Poznaliśmy zwycięzców pierwszej części eliminacji Mistrzostw Polski w Splatoon 3

Roller Coaster Tycoon z wersją Deluxe na Switcha jeszcze w tym roku

Wcielcie się w BumbleBee w nowej grze Transformers na NS

Fan domaga się zmian w Splatoon 3

Coroczne spotkanie akcjonariuszy Nintendo zostało zakłócone przez fana, który kupił akcje specjalnie po to, by narzekać na prezesa firmy w kwestii Splatoon 3. Jak donosi użytkownik Twittera NStyles, który uczestniczył w wydarzeniu, w sesji pytań i odpowiedzi na spotkaniu ktoś głośno wyrażał swoje niezadowolenie z liczby opcji personalizacji dostępnych dla męskich postaci w Splatoon 3, w tym fryzur i emotek, w porównaniu do tych dostępnych dla postaci kobiecych. Gdy natarczywy fan skończył swoją tyradę, prezes Furukawa podobno odpowiedział: „Dziękujemy za zainteresowanie naszą grą. Doceniamy twoją cenną opinię”.

Nippon Ichi Software zdradziło kiedy zagramy w Crymachine

Crymachina to jedna z ciekawszych gier, jakie w tym roku ma zamiar wydać NIS. Każdy z fanów RPG akcji, powinien sobie zaznaczyć datę 27 października, ponieważ to wtedy będziemy mogli w tę grę zagrać. Co więcej, aby zapoznać graczy bliżej z tą produkcją, wydawca podzielił się nowym zwiastunem, który prezentuje zarys fabuły.

Pojawił się zwiastun omawiający Nobunaga’s Ambition: Awakening oraz wkrótce startują preordery.

Już 29 czerwca wystartują preordery na Nobunaga’s Ambition: Awakening. Przy okazji Koei Tecmo wypuściło do sieci film, które omawia najciekawsze elementy gry. Czas na zastanowienie się nad zakupem, jeszcze macie, ponieważ gra będzie miała swoją premierę dopiero 21 lipca. Wielbiciele strategii na pewno poczują się tutaj jak w domu.

Dodaj komentarz