Capcom przygotowuje szereg wydarzeń związanych z serią Monster Hunter

Wszystkie Koleżkokoty i Kumpsy są gotowe na imprezę!

Spragnieni nowych informacji na temat nadchodzących odsłon Monster Hunter Rise oraz Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin? To dobrze się składa, bo Capcom zapowiedziało kilka wydarzeń związanych z marką, które odbędą się w drugim tygodniu marca. Rozpiska wygląda następująco:

  • Monster Hunter Digital Event – odbędzie się 8 marca o  15:00.
  • Pokaz nowego gameplayu MH:Rise, wskazówki dla łowców oraz sesja Q&A z producentem gry – odbędzie się 9 marca o 15:00.
  • Community Live Stream – odbędzie się 11 marca, konkretna godzina rozpoczęcia streamu zostanie podana w późniejszym czasie.

Więcej szczegółów na temat tych wydarzeń dostaniemy pewnie w przyszłości. Chyba, że Japończycy szykują dla nas jakieś niespodzianki?

11 marca cykl będzie obchodził swoje 17 urodziny. Nie jest to żadna okrągła rocznica, ale widać, że Capcom nie zamierza próżnować wtedy i przygotowuje się do celebracji z należytą pompą. Może poznamy w końcu też finalną datę debiutu MHS2: Wings or Ruin?

Monster Hunter Rise zadebiutuje 26 marca.

Monster Hunter Stories 2: Wing of Ruin jest planowany na tegoroczne lato.

6 komentarzy

  1. @Antari o tym samym dokładnie pomyślałem – że obchody rocznicy są dużo lepiej zorganizowane niż u Nintendo
    Co do limitki lub amiibo to u mnie, w UK, problemu nie ma. Tj. Limitkę zamówiłem (już jest niedostępna) ale te amiibo są za drogie – koleżkot i kumpies po 18 funtów, Magnamalo jeszcze droższy więc te dwie figurki sobie odpuszczę

    Na Stories 2 też czekam. Przy jedynce wybornie się bawiłem

Dodaj komentarz