[Wideo] Pokémon Ultra Sun i Moon: nowe Z-Ataki i informacje na temat Necrozmy

Jest także co nieco o nowych funkcjach Rotom Dexa

Nintendo nie zwalnia z dostarczaniem nowych informacji na temat Pokémon Ultra Sun i Pokémon Ultra Moon. Po ubiegłotygodniowych trailerach (1, 2) dostajemy kolejny zwiastun, tym razem koncentrujący się na Necrozmie, nowych Z-Atakach i Rotom Dexie.

Po przejęciu kontroli nad Solgaleo, Necrozma zmieni się w Dusk Mane Necrozmę i przyjmie typ Psychiczno-Stalowy. Z kolei po zawładnięciu Lunalą ten tajemniczy Pokémon transformuje w Dawn Wing Necrozmę i będzie się charakteryzować typingiem Psychiczno-Duchowym. Necrozma będzie mógł także używać nowego ruchu typu psychicznego o nazwie Photon Geyser. Podczas tego potężnego ataku porównane zostaną ze sobą statystyki Ataku i Special Ataku Pokémona i przy obliczaniu zadanych obrażeń zostanie wybrana ta, która będzie wyższa.

Solgaleo i Lunala dostaną także ekskluzywne Z-Ataki, odpowiednio ruch typu stalowego, Searing Sunraze Smash, (Solgaleo musi znać atak Sunsteel Strike oraz posiadać przy sobie Z-Kryształ Solganium Z) oraz ruch typu duchowego, Menacing Moonraze Maelstrom (Lunala musi znać atak Moongeist Beam oraz posiadać przy sobie Z-Krzyształ Lunalium Z). Oba ataki zadadzą obrażenia, ignorując umiejętności wrażych Pokémonów. Necrozma znający jeden z tych ataków (Sunstel Strike i/lub Moongeist Beam) również będzie mógł użyć powyższych Z-Ataków.

Czas antenowy dostał także Rotom Dex, który w Pokémon Ultra Sun i Moon dostanie aktualizację. Dzięki komunikacji z Rotom Dexem zbliżymy się do niego i dostaniemy specjalne przedmioty za pomocą usługi Roto Loto. Otrzymane przedmioty zwiększą na przykład ilość doświadczenia zdobywanego przez pewien czas lub spowodują, że łapanie Pokémonów będzie łatwiejsze. Z czasem Rotom Dex będzie mógł użyć specjalnej mocy zwanej Rotom-Z Power. Pozwoli ona użyć w jednej walce drugiego Z-Ataku.

Premiera Pokémon Ultra Sun i Pokémon Ultra Moon nastąpi 17 listopada.

.

Dodaj komentarz