Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

[Wideo] Pokémon Ultra Sun i Moon: nowe Z-Ataki i informacje na temat Necrozmy

Jest także co nieco o nowych funkcjach Rotom Dexa

Nintendo nie zwalnia z dostarczaniem nowych informacji na temat Pokémon Ultra Sun i Pokémon Ultra Moon. Po ubiegłotygodniowych trailerach (1, 2) dostajemy kolejny zwiastun, tym razem koncentrujący się na Necrozmie, nowych Z-Atakach i Rotom Dexie.

Po przejęciu kontroli nad Solgaleo, Necrozma zmieni się w Dusk Mane Necrozmę i przyjmie typ Psychiczno-Stalowy. Z kolei po zawładnięciu Lunalą ten tajemniczy Pokémon transformuje w Dawn Wing Necrozmę i będzie się charakteryzować typingiem Psychiczno-Duchowym. Necrozma będzie mógł także używać nowego ruchu typu psychicznego o nazwie Photon Geyser. Podczas tego potężnego ataku porównane zostaną ze sobą statystyki Ataku i Special Ataku Pokémona i przy obliczaniu zadanych obrażeń zostanie wybrana ta, która będzie wyższa.

Solgaleo i Lunala dostaną także ekskluzywne Z-Ataki, odpowiednio ruch typu stalowego, Searing Sunraze Smash, (Solgaleo musi znać atak Sunsteel Strike oraz posiadać przy sobie Z-Kryształ Solganium Z) oraz ruch typu duchowego, Menacing Moonraze Maelstrom (Lunala musi znać atak Moongeist Beam oraz posiadać przy sobie Z-Krzyształ Lunalium Z). Oba ataki zadadzą obrażenia, ignorując umiejętności wrażych Pokémonów. Necrozma znający jeden z tych ataków (Sunstel Strike i/lub Moongeist Beam) również będzie mógł użyć powyższych Z-Ataków.

Czas antenowy dostał także Rotom Dex, który w Pokémon Ultra Sun i Moon dostanie aktualizację. Dzięki komunikacji z Rotom Dexem zbliżymy się do niego i dostaniemy specjalne przedmioty za pomocą usługi Roto Loto. Otrzymane przedmioty zwiększą na przykład ilość doświadczenia zdobywanego przez pewien czas lub spowodują, że łapanie Pokémonów będzie łatwiejsze. Z czasem Rotom Dex będzie mógł użyć specjalnej mocy zwanej Rotom-Z Power. Pozwoli ona użyć w jednej walce drugiego Z-Ataku.

Premiera Pokémon Ultra Sun i Pokémon Ultra Moon nastąpi 17 listopada.

.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

cze72023

Nocturnal

All-day event
Premiera
cze82023

MotoGP 23

All-day event
Premiera
cze82023

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Zobacz też

Nintendo 3DS

Kolejna szansa na pozyskanie mitycznych stworów

Nintendo Switch

Yasunori Mitsuda i Anúna w kolaboracji

Nintendo 3DS

Jednakże z wynikiem gorszym niż edycje podstawowe

Nintendo Switch

Będzie sterowanie dotykowe