Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Mobile

Entei, Raikou i Suicine zaczynają pojawiać się w Pokémon GO

Kolejne legendy do złapania

Blisko rok po premierze w Pokémon GO zaczęły pojawiać się legendarne stwory. Po trio ptaków z pierwszej generacji oraz Lugii i Ho-ohu z drugiej, przychodzi czas na trójkę mitycznych psów.

Od dziś w Europie w Raid Battles będzie można napotkać Enteia, w Ameryce Raikoua, a w Azji Suicine’a. 30 września Pokémony zamienią się miejscami, a ostatnia rotacja nastąpi 31 października. To zapewne nawiązanie do zachowania tych stworków w Pokémon Gold, Silver i Crystal – w grach tych mityczne psy zmieniały swoją pozycję.

Dodatkowo Niantic uruchamia nową funkcję zwaną EX Raid Battle, która na razie będzie testowana w wybranych Gymach na całym świecie. Pierwsze wejściówki do EX Raid Battles będą wysyłane wkrótce – wybrani gracze będą mogli przetestować świeżą funkcjonalność od 6 września.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Sticky Post

Dla wszystkich spragnionych piłkarskich zmagań (tych niespragnionych też), mamy konkurs, gdzie za odpowiedzi na dwa pytania można wygrać koszulki, szaliki i plakaty!

Nintendo Switch

Teenage Mutant Ninja Turtles! Cowabunga! Żółwie Ninja wróciły naładowane mocą po same skorupy, niestety na niezbyt długo.

Nintendo Switch

Mario Strikers: Battle League Football to przyjemny powrót na małe boiska, piękne trybuny i pustą zawartość.

Nintendo Switch

Zanim przyjdzie nam zabrać się za głównie danie, Eiyuden Chronicles: Rising postara się przedstawić to i owo w uniwersum.

Nintendo Switch

Może szybka partyjka w karty?

Nintendo Switch

Wonder Boy, what is the secret of your power?

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Squish

Data: 28 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Upiorna, gąbczasta i szybka gra towarzyska, w której ty i maksymalnie trzech lepkich przyjaciół bawicie się w podziemnej krypcie, spadając na siebie. Musisz pchać bloki, robić uniki i skakać, aby przetrwać szaleństwo i zgnieść przeciwników. Ostatnia pozycja Skelegoo zabiera wszystko!

Monster Hunter Rise: Sunbreak

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Dzięki temu ogromnemu rozszerzeniu świat Monster Hunter Rise staje się jeszcze większy i ciekawszy. Wprowadza ono nowe potwory, lokalizacje i nie tylko! W trakcie wydarzeń rozgrywających się w Monster Hunter Rise okrzyknięto Cię „Nieulękłym Płomieniem Kamury”. Teraz musisz wyruszyć w rejs, by odkryć źródło potwornego zamorskiego zagrożenia, które zawisło nad królestwem! Docierając do Posterunku Elgado, […]

Neon White

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Neon White to ukazywana z perspektywy pierwszej osoby, błyskawiczna gra akcji o zabijaniu demonów w Niebiosach. Grasz jako White – zabójca wyrwany z otchłani Piekła, który otrzymał możliwość pozostania w Niebiosach. Zabójcy, z którymi rywalizujesz, wydają się znajomi… Czyżby zdarzyło Ci się spotkać ich wcześniej? W grze gracz będzie gromadził Karty Duszy i wymieniał je […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Firma Pokémon nie pominęła żadnej żywej gry z serii

Nintendo Mobile

Spora dawka nowych pokégier

Nintendo Mobile

Niantic po raz kolejny reaguje na globalną kwarantannę.

Publicystyka

Złapany w Pokéballa