Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Turniej Pokémon – sezon 2.

Ruszamy z drugim sezonem Turnieju Pokemon! Czy ktoś odważy się odebrać tytuł najlepszego trenera od DanteCypa? Jeżeli uważasz, że dasz radę to zgłoś się! Może to właśnie Ty okażesz się nowym mistrzem Pokemon!

Aby wziąć udział w turnieju należy wysłać na e-mail xrolnik@gmail.com lub poprzez wiadomość  na forum do użytkownika *rolnik poniższy formularz:

 

  • Nick na forum:
  • Nick w grze:
  • Skład: nazwa pokemona[w przypadku gdy jest ona zmieniona, podajemy domyślną nazwę i tą zmienioną]
  • Friend Code:
  • Preferowany kontakt: musi być podany przynajmniej jeden, oprócz kontaktu na forum!

 

Dodatkowo do zgłoszenia załączacie obraz  swojego Mii. Jak to zrobić, krok po kroku:

-wchodzimy do Mii Maker,

-wybieramy opcję QR Code/Image Options,

-Save Mii as Image,

-zaznaczamy swoje Mii i klikamy OK,

-wybieramy opcję Face, po skończonej operacji wychodzimy z aplikacji,

– obraz naszego Mii znajduje się na karcie SD w folderze DCIM i to dołączamy do naszej wiadomości.

Wszystkie pola muszą być wypełnione z załączonym obrazem Mii! Tylko takie zgłoszenia będą akceptowane!

 

Format turnieju jest uzależniony od liczby zgłoszeń i zostanie ujawniony po zakończeniu zapisów.

Poniżej regulamin turnieju, bazujący na zasadach Smogon OverUsed:

Grafika wykonana przez mkbest.

Pokemony natywnie występujące w regionie Kalos to takie, które można zdobyć w grze bez korzystania z Pokemon Bank!

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. blebu

    23 kwietnia, 2014 at 12:11 pm

    o fajnie, że znów turniej, w poprzednim nie mogłem wystartować, w tym raczej będę 🙂

  2. Zubi

    23 kwietnia, 2014 at 1:20 pm

    Czemu te 3 megaewolucje są zabronione?

  3. JEJE

    23 kwietnia, 2014 at 1:51 pm

    Gdyby moje pokemony miały 6IV, to bym się zgłosił, a ja nawet nie umiem ich robić.

  4. rolnik

    23 kwietnia, 2014 at 1:52 pm

    Te mega ewolucje są uberami i psują balans. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj: http://www.smogon.com/xyhub/

    @JEJE
    Ale for fun możesz wystartować. 😉

  5. DrDomix

    23 kwietnia, 2014 at 1:54 pm

    Tja ;p Nie długo Pokemony staną się u nas oficjalnym E-sportem,i będą należały do ESL 😛
    Te marzenia 😛

  6. suicune90

    23 kwietnia, 2014 at 5:21 pm

    Prawie wszystkie moje wypasione IV Poki turniejowe albo zbanowane (Blaziken, Mega Kanga) albo niedozwolone (spoza Kalos – Togekiss, Breloom, Excadrill) – będzie ciężko (i ciekawie zarazem :D)

    Ech, parafrazując Leonę Lewis: „Keep breeding, keep keep breeding…” 😐

  7. Moczan

    23 kwietnia, 2014 at 7:47 pm

    Punkt o Double Team i Minimize jest chyba nie do końca poprawnie przetłumaczony, na Smogonie są zakazane po prostu Double Team, Minimize, Sand Veil i Snow Cloak.

  8. Jushirou

    23 kwietnia, 2014 at 9:19 pm

    ogólnie to widzę że chcecie zrobić turniej VGC z banami ze smogona – to jest trochę bez sensu… Te 3 megaewolucje są uber w pojedynkach 1v1, w doubles są średnie – nie widziałem jeszcze mega gengara w 2v2 NIGDY, lucario prawie wgl nie jest używany a kangaskhana można zabić byle czym jeśli zaatakujesz go dwoma pokami -.-

    ale to tylko moje zdanie… życzę dobrej zabawy z charizardem Y i mawile które będą pewnie w 90% teamów 😛

  9. Jushirou

    23 kwietnia, 2014 at 9:21 pm

    proponuję grać albo 1v1 z zasadami ze smogona, albo 2v2 VGC z oficjalnym rulesetem nintendo 😉

  10. paramix

    23 kwietnia, 2014 at 11:51 pm

    Ja się zapisze to turnieju w weekend. Pewnie przegram z każdym, ale to nic 🙂

  11. Shinngo

    24 kwietnia, 2014 at 4:40 pm

    Mamy wśród nas kogoś kto by to stemowal ? Chętnie zobaczył bym zmagania.

  12. suicune90

    24 kwietnia, 2014 at 5:54 pm

    Stream’owania zapewne nie będzie, ale decydujące walki na pewno będą nagrane za pomocą Versus Recorder wewnątrz gry – kod do tych walk będzie udostępniony na forum w wątku turniejowym – wystarczy tylko mieć swoją kopię gry i w odpowiednim miejscu go wklepać 😉

  13. rolnik

    26 kwietnia, 2014 at 8:18 pm

    @Moczan
    Musiałem źle spojrzeć, oczywiście miało tam być, że wszystko jest zakazane.

    @Jushirou
    Jak trzymamy się Smogona to muszą być 1vs1. Za jakiś czas pojawi się nowa grafika z poprawkami.

  14. Sycho141

    27 kwietnia, 2014 at 9:40 pm

    Szkoda, że 1vs1… 2vs2 byłoby lepsze, bo wymaga taktyki, tymczasem 1vs1 to zmienianie poków, które wygląda głupio i jest mniej emocjonujące…

  15. Ink

    28 kwietnia, 2014 at 2:33 pm

    „dozwolone są jedynie pokemony występujące w Kalos” czyli Friend Safari odpada?

  16. rolnik

    28 kwietnia, 2014 at 3:26 pm

    Leniu jeden!

    Pokemony natywnie występujące w regionie Kalos to takie, które można zdobyć w grze bez korzystania z Pokemon Bank!

  17. suicune90

    28 kwietnia, 2014 at 3:30 pm

    Już wiem czemu mega kangur jest zbanowany – walcząc w april friendly ponad połowę walk dzięki niemu wygrałem (lepszy niż wypasiony Mewtwo czy Yveltal momentami…). Ale w double battle już nie jest taki mega wypas 🙂

  18. Papierkowy

    28 kwietnia, 2014 at 3:31 pm

    Wiem że to głupie pytanie ale, ile pokemonów wchodzi w sklad?

  19. rolnik

    28 kwietnia, 2014 at 3:43 pm

    Ósemka- sześć do walki, dwa do rotacji składu.

  20. suicune90

    1 maja, 2014 at 8:01 pm

    Czy ruch Destiny Bond jest dozwolony?

  21. rolnik

    2 maja, 2014 at 4:54 pm

    Tak.

  22. DanteCyp

    4 maja, 2014 at 12:59 pm

    Czyli 1 vs 1 tak? Ej musi być zakazany Latias i Latios z tych ich itemami soul dew czy jakoś tak!!

  23. AdamWTS

    4 maja, 2014 at 3:09 pm

    Ale to nie ma znaczenia, bo Latios i Latias nie są Kalos native, więc w ogóle są zakazane.