Level-5 nie zawodzi (Japończyków)

Jak donosi popularny japoński magazyn CoroCoro, studio pracuje nad kolejną grą z serii Inazuma o tytule Inazuma Eleven GO Galaxy, która zmierza na japoński rynek 3DS. Na razie jedyną pewną informacją jest tylko fakt, że 30 marca zostanie pokazany specjalny trailer gry.

Prócz Inazumy Level-5 pracuje również nad nową grą z serii Little Battlers nazwaną Little Battlers eXperience Wars oraz 3DSowym portem Little Battlers eXperience W Super Custom, które zeszłego roku debiutowało na przenośnych konsolach Sony.

Czym jest ta seria pewnie wielu z was zapyta. Otóż Danball Senki (na zachodzie znane jako Little Battlers) to najprościej rzecz ujmując RPG z elementami walk w pełni konfigurowalnymi robotami. Little Battlers ukazało się po raz pierwszy na PSP w 2011 roku, a rok później doczekało się sequela na PSP oraz PS Vitę.

Oficjalne wiadomości nt. Little Battlers eXperience Wars donoszą o nowym głównym bohaterze o imieniu Arata Sena oraz jego robocie o nazwie Dotfacer, a także kilku innych postaciach które zapewne przewiną się w grze, a są to Hikaru Hoshihara, Haruki Izumo oraz Muraku Houjou.

Na chwilę obecną żadna z gier nie ma zapowiedzianej oficjalnej daty wydania.

Skany:


 

Brak komentarzy

  1. O ile pierwsze IE uważam za jedną z lepszych gier jakie ukazały się na DS’a, tak kontynuacje sobie odpuściłem- próbowałem się z drugą częścią, ale jakoś nieszczególnie mi podeszła i tak jakoś na tym stanęło. Aż dziwne 😀 IE to w sumie coś ja Professor Layton- z każdą częścią więcej tego samego, albo się to lubi i zaakceptuje albo nie.

    Co do Little Battlers to aż dziwne że dopiero teraz wydają kolejną grę, pamiętam że za czasów PSP ostro promowali tą markę, chcieli z tego zrobić coś na kształt poksów. O ile anime wciąż leci, z grami było gorzej.

Dodaj komentarz