Demko Metal Gear Solid w dobrej jakości.

Zapewne wielu z Was miało okazję juz obejrzeć grywalne demko Metal Gear Solid: Snake Eater 3D, udostępnione w japońskim eShopie, jednakże dla tych co przegapili mamy do wglądu wersję w całkiem przyzwoitej jakości. Zapraszamy do obejrzenia.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=i3g9p0r_o-g[/youtube]

Brak komentarzy

  1. Mało kogo to obchodzi
    Po obejrzeniu tego gameplay’a aż znowu zapragnąłem zagrać w świetne Peace Walker na PSP. Szkoda tyko,że tamta gra to stworzona od podstaw produkcja, a to niestety port z PS2 (który i tak będzie dostępny na wszystkich platformach). Mimo to – czekam

  2. Nom na pewno nie gierki od Gayloftu xD ogólnie to gierki na srajfony i smartfony mają tylko ładne tekturki , a za to mają małe pomieszczenia , najczęściej zjebaną animację itd. a wiem co mówię bo sam ogrywam sporo tych ścierw za 1-2 euro złe nie są ale są robione tanim kosztem więc co z tego że wychodzą na o wiele potężniejsze sprzęty skoro i tak ich nie wykorzystują….

  3. E tam, zaraz wyjdzie, że ma sporo słabszą grafikę niż na GBC. Brzydszy od Peace Walkera na pewno nie jest. Kojima postawił sobie (i budżetowi jaki dostał od Konami) widocznie zbyt wysoką poprzeczkę po tym legendarnym demie z e3 z 2010 roku. Nie zmienia to faktu, że widać zmiany – inna kolorystyka, są trochę inne modele postaci, dołożyli kilka drobnych zmian w gameplayu. Nie zmienia to faktu, że tekstury mogliby poprawić – wydaje mi się, że to one wpływają na odbiór całości.
    A tutaj porównanie trailerów PS2 i 3DS, wraz z komentarzem: http://www.youtube.com/watch?v=iAXmRmct7dw (lekko nieaktualne, bo do czasu TGS jeszcze sporo poprawili)
    Mobor: Też jestem ciekaw tej masy tytułów za 1-2 euro w stylu MGSa, możesz je podać? Nic tylko sprzedawać stacjonarki, handheldy i kupować iPady.

Dodaj komentarz