Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Nowy trailer z Resident Evil: Revelations

Capcom pokazało nowy trailer z  Resident Evil: Revelations, który zostanie pokazany podczas prezentacji gry na Tokyo Game Show 2011. Zapraszamy do obejrzenia już dziś.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Vv2IvedoPuE[/youtube]

20 komentarzy

20 Komentarzy

  1. philipo

    9 września, 2011 at 12:35 pm

    Resident wraca do korzeni, będzie super.

  2. hydzior

    9 września, 2011 at 2:36 pm

    Szkoda ,ze sam trailer ssie . Laska z grzywa na oczach , cycami na wierzchu i totalnym brakiem umiejetnosci w uzywaniu broni ktora trzyma .

  3. CzakiS_W_A_T

    9 września, 2011 at 4:43 pm

    Po oddaniu strzalow brawurowa ucieczka … Zenada XD

  4. hydzior

    9 września, 2011 at 4:55 pm

    Ryukendn pana zaslepienie juz znamy :] . Faktem jest ,ze ten trailer jest mega ssacy . Slepa agentka ubrana jak do tanca gogo panikujaca na dziendobry .

  5. Vejit

    9 września, 2011 at 5:29 pm

    „Po oddaniu strzalow brawurowa ucieczka … Zenada XD”

    Nie wiem czy zwróciłeś uwagę ale w broni skończyła się amunicja, wyraźnie widać że naciska spust i słychać uderzenia kurka. Podejrzewam że nikt, kto pierwszy raz spotyka się z takim potworem, nie rzuciłby się na niego z pięściami zachowując chociaż trochę zdrowego rozsądku.

    „Slepa agentka ubrana jak do tanca gogo panikujaca na dziendobry .”

    Mając taką fryzurę faktycznie nie najlepiej się widzi ale na pewno ślepa przez to nie jest. Odnośnie stroju, kobita ma po prostu ma rozpięty kombinezon, może jej za ciepło było ?? ;P Na pewno nie nazwałbym tego strojem do tańca go go, chyba że uznamy iż każda suknia czy bluzka z głębokim dekoltem też się nadaje.
    Panika to absolutnie normalna rzecz gdy atakuje Cię takie monstrum, rozumiem że ty byś nie uciekał ale wykorzystał wiedzę z gier RE, widać ta pani w nie nie grała i postępuje tak jak jej podpowiada instynkt, bierze nogi za pas.

    Ja jestem bardzo pozytywnie zadowolony z trailera. Czekam na premierę XD

  6. Ryukendn

    9 września, 2011 at 4:15 pm

    lepiej gdyby dali tam zamiast tej laski – Hydziora, on by te wszystkie ścierwa wybił z palcem w dupie.

    A tak na serio fajny patent – cycata laska która nie potrafi sobie do końca poradzić w tym survivalowym środowisku.

  7. CzakiS_W_A_T

    9 września, 2011 at 7:26 pm

    o lol Vejit , to gra jest…
    jestem fanem serii RE ale trailer do RE to nie ma byc mario a wyszlo smiesznie XD

    ps.
    I jeszcze ta wypowiedz Vejit XD

  8. PKM