Pierwszy obrazek z Rayman Origins 3DS.

Do sieci trafił pierwszy obrazek, a raczej skan z magazynu Nintendo Power, potwierdzający produkcję Rayman Origins na Nintendo 3DS. Przy okazji, w artykule pojawiła się wypowiedź Michaela Ancela, który jest bardzo podekscytowany możliwością produkcji tejże gry w trzech wymiarach. Miejmy nadzieję, że ekipa naprawdę przyłoży się do produkcji i dostaniemy platformera skrojonego na miarę możliwości naszej konsoli, tymbardziej że mają czas z produkcją do 2012 r. bo dopiero wtedy możemy spodziewać się gry w wersji 3DS.

Michael Ancel: “I am excited to make a game that takes the Nintendo 3DS features into account. That’s something that takes a lot of time, but that’s what every game should do for this kind of system. I’m excited about Rayman Origins on the Nintendo 3DS!”

 

18 komentarzy

  1. wiesz tu nie o to chodzi a o fakt ze ubi poraz kolejny odgrzalo tego samego kotleta ,praktycznie bez zadnych zmian, wolajac od fanow nintendo 40$ gdy w tym czasie to samo serwowali na ipho po 5 dolcow…. tak samo bylo przeciez na pierwszym dsie, wiekszosc smieci od ubi/gameloft na dsa za ktore wolali 40$ sprzedawali na ipho w tym samym czasie za 3$

    ogolnie ta firma dla mnie jest daremna i omijam ich produkcje z daleka….zreszta wystarczy zobaczyc jak duzo gier ubi juz wydalo na 3dsa od startu ..i jakie marne oceny maja wszystkie poza ghost reconem maja oceny 3-5/10 ….

Dodaj komentarz