Karty AR w Klubie Nintendo. Kiedy w Europie?

W japońskim klubie Nintendo pojawiło się już całkiem sporo gadżetów, które można odebrać za punkty. Ostatnią nowinką są spory rozmiarów karty AR, które możemy powiesić na ścianie lub też używać jako łóżkowej wycieraczki 😛 co widać na załączonym poniżej obrazku. Chętnie wydałbym moje punkty na taki gadżecik, ale jak znam życie nie dane nam będzie je otrzymać w europejskim klubie… W Japonii dostępne będą od 1 czerwca w cenie 200 pkt za sztukę.

The card is 73cm x 46cm, meaning it is quite big indeed! You’ll be able to use to make a life-size version of your Mii appear in your AR Games pictures. The back is a Mario AR Card and can be used to make a giant Mario appear. The AR Card bonus will be available on July 1 at 200 points.

10 komentarzy

  1. Jeśli komuś bardzo zależy, to teoretycznie może taką kartę wykonać samemu przy wykorzystaniu dobrego aparatu fotograficznego, komputera i drukarki.
    Nie mówię, że nie jest to ciekawy gadżet- sam też bym taki chciał, chociaż wątpię w jakąkolwiek szansę zdobycia czegoś takiego w Polsce.

Dodaj komentarz