[Poradnik zakupowy] Might & Magic: Clash Of Heroes za ~30zł

Znów Amazon.co.uk zaskakuje cenami. Might & Magic: Clash Of Heroes za ok 30zł? Szczerze mało wiem o tej grze, ale czytałem całkiem sporo pozytywnych opinii, może warto?

Pamiętajcie by przejrzeć listę hurtowników, bowiem najtańszy (4 funty za grę) nie wysyła do Polski, inni mają droższą grę, ale tańszą wysyłkę, a jeszcze inni na odwrót. Przed Zakupem sprawdźcie co bardziej się opłaca, jednak cena nadal jest konkurencyjna do Polskiej! (Jeśli w ogóle ową grę znajdziecie na terenie naszego kraju ;))

Może ktoś z was ma M&M:CoH? Jeśli tak, napiszcie opinie!

http://www.amazon.co.uk/Might-Magic-Clash-Heroes-Nintendo/dp/B002IKL1DU/ref=pd_ys_qtk_general_recs_5?pf_rd_p=231460247&pf_rd_s=center-1&pf_rd_t=1501&pf_rd_i=home&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_r=0BJ68KW8Z9NNFRCYX83Z

Podziękowania dla Ghat  za wyłapanie moich błędów.

28 komentarzy

  1. Chciałem edytować komentarz ale nie mam takiej możliwości. Wysyłka do nas to Ł4.02 czyli ~18zł. Chodzi mi generalnie o to, że tytuł jest nieco mylący – zamówienie tej gry do polski kosztowałoby nie dwie dychy tylko cztery. Co oczywiście nie zmienia faktu, że to super cena w porównaniu do tych u nas (:

Dodaj komentarz