Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Legend of Zelda: The Ocarina of Time już 17 czerwca!

Jeżeli czekacie na Legend of Zelda: The Ocarina of Time, to mamy dla was wspaniałą wiadomość. Nintendo właśnie ogłosiło, iż owa produkcja będzie miała swoją premierę 17 czerwca tego roku w Europie, a 19 czerwca na terenie USA!

30 komentarzy

30 Komentarzy

  1. OddworldFan

    12 kwietnia, 2011 at 5:11 pm

    TAK JEST! No to można juz odliczać dni, godziny, minuty i sekundy… 🙂

  2. Cyrec

    12 kwietnia, 2011 at 5:25 pm

    W EUROPIE BĘDZIE WCZEŚNIEJ!
    Ocarina to jeden z powodów dla których na razie NIE MAM 3DSa

  3. Przemek

    12 kwietnia, 2011 at 5:32 pm

    A ja nie wiem czy kupię ta grę,wspominam ją z łezką w oku i jak miałbym się teraz rozczarować!

  4. pnt

    12 kwietnia, 2011 at 5:47 pm

    No to mój 3DS poleżakuje jeszcze tylko 2 miesiące w pudełku

  5. loczyn

    12 kwietnia, 2011 at 5:56 pm

    Ja też nie grałem w Ocarnie, więc czekam! 🙂

  6. Przemek

    12 kwietnia, 2011 at 6:03 pm

    Kur.. też bym wolał nie grać:)

  7. futago

    12 kwietnia, 2011 at 6:07 pm

    Ja nigdy nie grałem w Zelde (tzn próbowałem 2 razy i ni chu chu), natomiast tą część zagram na pewno.

  8. OddworldFan

    12 kwietnia, 2011 at 6:16 pm

    Również nie dotykałem w Ocarine… Jestem jednym z tych modelów które nie muszą się cofać w czasie by przeżyć tą grę jak należy po premierze 😀

  9. OddworldFan

    12 kwietnia, 2011 at 6:17 pm

    „dotykałem”… że co? Wybaczcie ale za dużo o kobietach sie mysli 😛

  10. Nite

    12 kwietnia, 2011 at 5:47 pm

    To ja mam lepiej, gdyż nigdy w tą część akurat nie grałem 🙂 Zapowiada się iście wspaniale 😉

  11. hydzior

    12 kwietnia, 2011 at 8:22 pm

    A fuuu… KOTLET !

  12. Nite

    12 kwietnia, 2011 at 9:29 pm

    Odgrzewany Kotlet ALE…. SMACZNY 😀

  13. drake

    13 kwietnia, 2011 at 12:12 am

    Co to się dzieję, że Europa dostaje gry pierwsza. Konsolę również otrzymaliśmy dwa dni wcześniej. Ciekawe.

    Na grę mam już złożony preorder, więc czekamy 🙂

  14. ArgolEX

    13 kwietnia, 2011 at 9:09 am

    Podchodziłem do innej części kilka razy i nie zaklimatyzowałem się.Trudno.Może ta część przypadnie mi do gustu.

  15. Fryta

    13 kwietnia, 2011 at 9:39 pm

    W koncu!!!!!!! Zaraz zloze preordera xD