Konkurs – wygraj jeden z tytułów startowych!


Dni do premiery 3DS’a możemy już zliczyć na palcach obu rąk, czas najwyższy na konkurs! Co, gdzie, kiedy, jak? Oto odpowiedź:

Start: Piątek, 18.03.2011

Zakończenie: Piątek, 25.03.2011

Miejsce akcji: Profil Facebook http://www.facebook.com/my3ds

O co w tym wszystkim chodzi? Zabawimy się w odmianę klasycznej gry w szubienicę. Przez 7 dni, między godziną 16:00 a 20:00 waszym zadaniem będzie odgadnięcie pewnego hasła, związanego z 3DS’em, bądź też marką Nintendo. Na początek, w zależności od długości frazy, będą podane jedna, lub dwie litery oraz ich ogólna liczba. Osoba, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi otrzymuje jeden punkt.  Dnia 25.03.2011 punkty zostaną oficjalnie zliczone i wtedy też ogłosimy zwycięzcę.

O co walczymy? Uczestnik z największą liczbą punktów otrzyma możliwość wyboru dowolnego tytułu z listy gier dostępnych w dniu premiery! Przewidziane są także drobne nagrody pocieszenia.

Rozgrzewajcie swoje szare komórki, do „usłyszenia” w piątek!

42 komentarze

  1. Niestety, to problem serwerów FB, który po prostu wprwadza ciągle zmiany i zlewa użytkowników… żadnego info, żadnych komunikatów ostrzegawczych również dla adminó … to największy monopolista jakiego można sobie dziś wyobrazić i całkowicie bezkarny … ale nie od morałów tu jesteśmy. Miejmy nadzieję, że nie będzie dalszych problemów.

Dodaj komentarz