Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Konkurs – wygraj jeden z tytułów startowych!


Dni do premiery 3DS’a możemy już zliczyć na palcach obu rąk, czas najwyższy na konkurs! Co, gdzie, kiedy, jak? Oto odpowiedź:

Start: Piątek, 18.03.2011

Zakończenie: Piątek, 25.03.2011

Miejsce akcji: Profil Facebook http://www.facebook.com/my3ds

O co w tym wszystkim chodzi? Zabawimy się w odmianę klasycznej gry w szubienicę. Przez 7 dni, między godziną 16:00 a 20:00 waszym zadaniem będzie odgadnięcie pewnego hasła, związanego z 3DS’em, bądź też marką Nintendo. Na początek, w zależności od długości frazy, będą podane jedna, lub dwie litery oraz ich ogólna liczba. Osoba, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi otrzymuje jeden punkt.  Dnia 25.03.2011 punkty zostaną oficjalnie zliczone i wtedy też ogłosimy zwycięzcę.

O co walczymy? Uczestnik z największą liczbą punktów otrzyma możliwość wyboru dowolnego tytułu z listy gier dostępnych w dniu premiery! Przewidziane są także drobne nagrody pocieszenia.

Rozgrzewajcie swoje szare komórki, do „usłyszenia” w piątek!

42 komentarze

42 Komentarzy

  1. ArgolEX

    15 marca, 2011 at 11:39 pm

    Super pomysł!Oby tak dalej!Napewno w to zagram!

  2. kr4kers

    16 marca, 2011 at 12:05 am

    Trzeba się będzie poduczyć o ninrendo troszkę 😉

  3. kr4kers

    16 marca, 2011 at 12:07 am

    AAAAA, ale literówka, co za wstyd! Przepraszam za „podwójny” komentarz.

  4. SpokoWap

    16 marca, 2011 at 12:40 am

    Nagroda jak najbardziej warta wysiłku 😀

  5. film

    16 marca, 2011 at 7:48 pm

    Oczywiście biore udział . 🙂

  6. Trufs

    16 marca, 2011 at 10:41 pm

    Bede bral udzial jak bede mogl. Dzis niestety bylem w kinie i nie moglem… ale i tak cos teraz probuje wejsc na strone my3ds na fejsie i wywala mnie na strona glowna fejsa, cos jest nie tak? Czy tylko mi sie tak cos pieprzy?

  7. admin

    16 marca, 2011 at 10:49 pm

    Trufs: To jakies problemy Facebooka. Rano było wszystko ok, teraz musiałem kilka razy odświeżyć stronę aby się pokazał nasz FB 🙁

  8. Trufs

    17 marca, 2011 at 4:19 pm

    O juz dziala, i zaczyna sie od jutra ;P Nie wiem dlaczego, ale myslalem ze juz sie zaczelo i przegapilem pierwsza szanse 🙂

  9. Grzeslav

    18 marca, 2011 at 8:58 pm

    Cosik chyba nie wystartował ten konkurs, ale w sumie dopiero 19:58 😛

  10. Grzeslav

    18 marca, 2011 at 9:51 pm

    Co gdzie jak? Mi na facebooku my3ds nic się nie pojawiło :/ SpokoWap: jakiś link może zapodaj

  11. zergu

    18 marca, 2011 at 10:55 pm

    W sumie dzieje się coś dziwnego, też raz mi pokazuje, raz nie, coś facebook zawodzi od wczoraj.

  12. SpokoWap

    18 marca, 2011 at 9:20 pm

    Wystartował, już jeden punkt ktoś zgarnął :p

  13. SpokoWap

    18 marca, 2011 at 9:57 pm

    Śmieszna sprawa, bo mi z pecetowej przeglądarki też nie pokazuje konkursowego wpisu na facebooku my3ds. Za to na telefonie komórkowym jak najbardziej.

  14. Grzeslav

    19 marca, 2011 at 12:36 am

    Dziwne :/ napiszcie chociaż jakie te litery były podane no i o jakie słowo ostatecznie chodziło 😛

  15. Trufs

    19 marca, 2011 at 1:23 am

    Haslo bylo Bowser, literki podajze O i R. Mi na FF nie pokazywalo a na komie tak, dziwne xD. Na chromie tez dziala chyba.

  16. kr4kers

    19 marca, 2011 at 1:47 am

    U mnie na chromie też nic nie było widać…

  17. skizo

    19 marca, 2011 at 3:32 am

    Niestety, to problem serwerów FB, który po prostu wprwadza ciągle zmiany i zlewa użytkowników… żadnego info, żadnych komunikatów ostrzegawczych również dla adminó … to największy monopolista jakiego można sobie dziś wyobrazić i całkowicie bezkarny … ale nie od morałów tu jesteśmy. Miejmy nadzieję, że nie będzie dalszych problemów.

  18. Grzeslav

    19 marca, 2011 at 1:17 pm

    Trufs: Hah to i tak bym raczej nie zgadł 😀

  19. Trufs

    19 marca, 2011 at 2:20 pm

    To moze lepiej kontynuowac na forum my3ds konkurs? To dziala dobrze w przeciwienstwie do facebooka 🙂

  20. kr4kers

    19 marca, 2011 at 2:53 pm

    Dobry pomysł, tym bardziej, że niektórzy nie mają facebooka.

  21. Trufs

    19 marca, 2011 at 3:15 pm