Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Nowe fakty na temat Resident Evil: The Mercenaries 3D.

W najnowszym numerze Famitsu pojawiło się kilka nowych obrazków oraz garść informacji na temat przenośnej wersji Resident Evil: The Mercenaries 3D.

Najważniejszą zmianą, w stosunku do poprzedniej edycji, oczywiście  poza faktem wydzielenia gry jako osobnego produktu, jest umożliwienie graczowi równoczesnego biegania i strzelania.  Do tej pory żadna z gier z serii Resident Evil nie pozwalała na taki zabieg. Nie ma co się jednak dziwić, bowiem The Mercenaries, w odróżnieniu od poprzednich „residentów” ma być nastawiony wyłącznie na czystą akcję.

Nowością będzie również tryb rozwoju bohatera znany z gier RPG – będziemy mogli dostosować parametry naszego bohatera, a w trakcie gry dbać o jego rozwój – nowe bronie, zdolności itp. Na dzień dzisiejszy wiadomo, że w grze pojawi się Chris Redfielda, Clair Redfield, Hunk i Jack Krauser.  Wg informacji z magazynu, gra jest ukończona już w 70%, jednak nadal nie wiadomo czy pojawi się w okresie premierowym konsoli.

Resident Evil: The Mercenaries 3D


Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. Gregorio

    9 grudnia, 2010 at 1:33 pm

    Szykuję się niezła gierka.

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Wspólnie dotrwaliśmy do grudnia! Zanim zaczniemy myśleć, co ogramy w 2023, to sprawdźcie jakie tytuły będą dostępne wkrótce.

Nintendo Wii U

Wpisz zajawkę... Hmmm... Wiem! Kiedyś to Wii U było naszą zajawką!

Nintendo Switch

To ostatnia gra od Nintendo w tym roku, która sprawi, że zabłysną dzieciom oczy, gdy znajdą ją pod choinką. Oby po dużym patchu...

Nintendo Switch

Hiszpańska fiesta w Paldei

Nintendo Switch

Taktyczną końcówkę roku otwiera Mario wraz ze swoim kórliczymi przyjaciółmi. Ubisoft dostarczył kolejny udany spin-off.

Nintendo Switch

Wiedźma wróciła! Bayonetta 3 to szalona jazda w multiwersum, gdzie poznamy odpowiedź na pytanie, a co gdyby Bayonett było dwie lub więcej!

  1. Przyjemna recenzja. Przy pierwszej zapowiedzi nowej Bayonetty czułem - jak pewnie wszyscy - jaranko, przy późniejszych ewentualnych materiałach trochę hype…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w grudniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

INDIE Live Expo Winter 2022

Dzień rozpoczęcia: 2 grudnia, 2022
Dzień zakończenia: 4 grudnia, 2022
All-day event
Showcase
Event_INDIE-Live-Expo-Winter-2022-Inits_02

Biuro Ryu będzie gospodarzem INDIE Live Expo Winter 2022 od 3 do 4 grudnia. Więcej informacji w przyszłości…

The Game Awards 2022

Data: 8 grudnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Showcase
TGA_KEY_ART_1080

The Game Awards 2022 odbędzie się 8 grudnia w Microsoft Theater w Los Angeles w Kalifornii. Będzie transmitowane na żywo w rozdzielczości 4K za darmo na całym świecie na ponad 40 globalnych platformach wideo i społecznościowych, w tym YouTube, Twitch, Twitter i Facebook. Pokaz w 2022 r. wprowadzi kategorię „Najlepsza adaptacja”, która wyróżnia prace twórcze, […]

Lord of the Rings: Gollum

Data: 30 grudnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Trochę to smutne, że tak wiele gier będzie mieć swoją premierę w tym roku, tylko z tego powodu, że ziemią rządzi wirus. Jednak kolejne pojawiające się informacje, skłaniają nas ku myśli, że prace idą w dobrym kierunku. Jedna z najbardziej charakterystycznych postaci uniwersum J.R.R. Tolkiena, w końcu stanie w pełnym świetle reflektorów. Może się wydawać, […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Nowy zwiastun przyniósł nowe potwory, w tym ulubieńca fanów — Stefana. Zobaczyliśmy nowy system followersów oraz nowego pada.

Nintendo Switch

Capcom zabiera nas na przechadzkę po pierwszym nowym regionie — Cytadeli i pokazuje starcie z ognisto-wodnym Garangolmem.

Nintendo Switch

Marcowy Monster Hunter Digital Event już za nami! Wiemy już, kiedy zagramy w rozszerzenie Rise oraz co na nas czeka.

Recenzje

Jak to jest, że każdy klon Pokemonów jest od nich lepszy?