Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Nowe fakty na temat Resident Evil: The Mercenaries 3D.

W najnowszym numerze Famitsu pojawiło się kilka nowych obrazków oraz garść informacji na temat przenośnej wersji Resident Evil: The Mercenaries 3D.

Najważniejszą zmianą, w stosunku do poprzedniej edycji, oczywiście  poza faktem wydzielenia gry jako osobnego produktu, jest umożliwienie graczowi równoczesnego biegania i strzelania.  Do tej pory żadna z gier z serii Resident Evil nie pozwalała na taki zabieg. Nie ma co się jednak dziwić, bowiem The Mercenaries, w odróżnieniu od poprzednich „residentów” ma być nastawiony wyłącznie na czystą akcję.

Nowością będzie również tryb rozwoju bohatera znany z gier RPG – będziemy mogli dostosować parametry naszego bohatera, a w trakcie gry dbać o jego rozwój – nowe bronie, zdolności itp. Na dzień dzisiejszy wiadomo, że w grze pojawi się Chris Redfielda, Clair Redfield, Hunk i Jack Krauser.  Wg informacji z magazynu, gra jest ukończona już w 70%, jednak nadal nie wiadomo czy pojawi się w okresie premierowym konsoli.

Resident Evil: The Mercenaries 3D


Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. Gregorio

    9 grudnia, 2010 at 1:33 pm

    Szykuję się niezła gierka.

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

No to znamy już grę roku 2022 :)

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Astrid nauczy was, jak przetrwać ciężki okres dorastania, poświęcając swoje życie muzyce. Nie potrzeba szczęścia, jeśli się nie zatrzymujesz.

Nintendo Switch

Całkiem solidny pokaz jak na software przygotowywany przez deweloperów 3-rd party. Mocno szanuje kwadratowych magików!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Sonzai

Data: 31 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Sonzai to innowacyjna, ręcznie rysowana gra akcji RPG o życiu, magii i związkach. Miasto Kumotoshi skrywa tajemnice; nowe życie i nowi ludzie. Jakie wątki łączą tych ludzi razem? Jaka jest prawdziwa natura magii? Wrzucony do nowego miasta, nawiązuj relacje z ludźmi wokół ciebie. Gra jest otoczona pięknym, atramentowym minimalistycznym stylem artystycznym z precyzyjnie choreografowanymi animacjami […]

Gerda: A Flame In Winter

Data: 1 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej przejmującej grze fabularnej wcielasz się w Gerdę, pielęgniarkę, której życie wywraca się do góry nogami z dnia na dzień. Opowieść opowiedziana nie na linii frontu, ale w intymnej scenerii małej duńskiej wioski, w której żyła całe życie. Uzbrojona jedynie w spryt i wiedzę o swoim ludzie, Gerda musi próbować ratować swoich bliskich, pozostając […]

Temtem

Data: 6 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Temtem to gra przygodowa z kolekcją potworów dla wielu graczy. Każdy dzieciak marzy o zostaniu pogromcą Temtem. Odkrywanie sześciu wysp Archipelagu Powietrznodesantowego, odkrywanie nowych gatunków i poznawanie po drodze dobrych przyjaciół. Teraz twoja kolej, aby wyruszyć w epicką przygodę i spełnić te marzenia.

Zobacz też

Nintendo Switch

Nowy zwiastun przyniósł nowe potwory, w tym ulubieńca fanów — Stefana. Zobaczyliśmy nowy system followersów oraz nowego pada.

Nintendo Switch

Capcom zabiera nas na przechadzkę po pierwszym nowym regionie — Cytadeli i pokazuje starcie z ognisto-wodnym Garangolmem.

Nintendo Switch

Marcowy Monster Hunter Digital Event już za nami! Wiemy już, kiedy zagramy w rozszerzenie Rise oraz co na nas czeka.

Recenzje

Jak to jest, że każdy klon Pokemonów jest od nich lepszy?