Zwiastun prezentujący przewodni motyw muzyczny Samurai Warriors 5 jest już dostępny

0

Trzy tygodnie temu poznaliśmy wszystkich grywalnych bohaterów, którzy znajdą się w grze, a dzisiaj Koei Tecmo przedstawia główny motyw muzyczny dla Samurai Warriors 5. Za jego wykonaniem stoi japoński boysband EXILE, a tytuł utworu to „One Nation„.

Moim podejściem do tej piosenki było dodanie jeszcze więcej piękna do świata Samurai Warriors. Starałem się wyrazić ekscytujące i żywe aspekty tej historii, jednocześnie dodając dwoistość podstawowych aspektów emocjonalnych, aby stworzyć melodię, która również była smutna. Jestem zaszczycony, że mogłem stworzyć piosenkę do serii o tak długiej historii.

– powiedział Shokichi Yagi z EXILE

To nie koniec atrakcji przygotowanych przez wydawcę, 27 maja o 14:00 odbędzie się czwarty oficjalny live stream poświęcony grze. W trakcie transmisji członkowie EXILE wypowiedzą się na temat stworzonego utworu oraz sami podejmą się gry w Samurai Warriors 5. Dodatkowo producent Hisashi Koinuma zaprezentuje niegrywalne postacie, które zobaczymy w nadchodzącej produkcji.
Link do live streamu dostępny [tutaj].

Samurai Warriors 5 zadebiutuje już 27 lipca, a japońscy gracze przetestują dla nas produkcję miesiąc wcześniej!

PODZIEL SIĘ
PRL87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!