Zostały ujawnione nowe postacie w Azure Striker Gunvolt 2

0

Minął już miesiąc od ostatniej oficjalnej aktualizacji, w której otrzymaliśmy informacje o nowych postaciach w grze studia Inti Creates, Azure Strike Gunvolt 2. Wczoraj jednak twórcy pochwalili się trzema nowiutkimi postaciami, które będą wspierać naszych protagonistów w trakcie gry! Powitajcie Xiao Wu, Mytyl i Nori.

Xiao Wu

(VA: Chiaki Omigawa – Maka z Soul Eater)

蒼き雷霆ガンヴォルト爪_シャオウーsJest bliskim współpracownikiem Gunvolta, który wspiera go jako operator. Woli, gdy ludzie mówią do niego Xiao od jego pełnego imienia. Pracował w dywizji QUILL w swoim kraju, lecz został zmuszony do ucieczki, kiedy jego jednostka została nagle zaatakowana przez inwazję z Edenu. Wtedy też dołączył do Gunvolta i opowiedział mu o ataku.

Xiao Wu to osoba poważna, pracująca na swoich zasadach. Normalnie jest dość łagodny i spokojny, ale jego głęboka nienawiść do Edenu i ich inwazji na jego ojczyznę uwalnia w nim bardzo emocjonalną stronę, którą rzadko pokazuje innym.

 

Mytyl

蒼き雷霆ガンヴォルト爪_ミチルsMytyl jest bliźniaczą siostrą Copena, która tak, jak jej braciszek, nie posiada żadnych mocy septymalnych. Spędza większość swoich dni w ośrodku opieki medycznej, gdyż ma bardzo słaby organizm. Od urodzenia jest bardzo drobna i słabowita oraz przez zabieg, który przeszła w bardzo młodym wieku, straciła swój głos i komunikuje się ze światem przez tablet.

Wiele ludzi myśli, że Mytyl jest o wiele młodsza od swojego brata, na co świadczyłaby jej drobna postura i nieustanne wizyty w szpitalu, ale tak naprawdę są w tym samym wieku. Copen nigdy nie rozmawia z nią o swoich walkach.

 

Nori

(VA: Ayumi Tsunematsu – Magnolia Arch z Bravely Second)

蒼き雷霆ガンヴォルト爪_ノワsJest służką pracującą dla Copena i Mytyl znaną ze swojego opanowania i zimnej krwi. Kiedy ten pierwszy jest na misji, pracuje jako jego operator. Potrafi gładko poradzić sobie ze wszystkimi zadaniami – od prac domowych do wsparcia podczas walki. Nori większość swojego czasu spędza zachowując się jak typowa pokojówka, ale czasami wychodzi z tej roli i staje się niby rodzicem zastępczym; dokładniej, bardzo surowym rodzicem zastępczym.

Copen posiada gigantyczne zasoby finansowe, co pozwala mu na prowadzenie badań technicznych w celu swojej zemsty, a Nori bez słowa sprzeciwu w nich pomaga. Nikt jednak nie wie, co robi ze swoją wypłatą…

 

Inti Creates postanowili też sporządzić dwie mapki prezentujące relacje postaci z otoczenia Copena (nazwane uroczo Team Copen) oraz postaci z otoczenia Gunvolta (Team Gunvolt). Oto one:

PODZIEL SIĘ
LeoSoularrow

Osiemnastoletni derp, który zamiast bawić się na dworze w dzieciństwie oglądał letsplaye Paper Mario. Pierwszą konsolę (PS1) dostał w wieku trzech lat, gdzie nie mógł przez wiele lat bez pomocy dorosłego przejść pierwszego levelu Crasha Bandicoota 2, bo bał się pancerników (bo przerażające były no). Fan jRPGów, głównie Final Fantasy, Shin Megami Tensei, Fiaa Emburem czy Poków. Z innych gatunków - Smash Bros. i Tekken, oraz platformówki 3D wszelkiego rodzaju. Grał w każdą część Pokemonów i mnóstwo romhacków, ale nigdy nie skończył ani jednej przygody. Kiedyś próbować roleplayować i pisać fanficki, ale każda próba kończyła się - dosłownie - katastrofą. Fan robienia pixelartów z koralików do prasowania, głównie Pokemonów. Akurat prowadzi Nuzlocke'a romhacka Pokemon X i wścieka się od poziomu trudności. Zdecydowanie za często przeprasza, optymistycznie podchodzi do każdego dnia. Działa na forum jako newsman, jakim cudem zostałem zaakceptowany. :3

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!