[Aktualizacja] Xenoblade Chronicles: Definitive Edition z ratingiem w Korei Południowej

4

[Aktualizacja 25.02]

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition zostało ocenione przez ESRB, amerykańską agencję zajmującą się klasyfikacją gier. Nintendo, podajcie wreszcie datę premiery!

 

[Oryginalna treść]

Od czasu wrześniowego Directa nie otrzymaliśmy żadnych informacji na temat Xenoblade Chronicles: Definitive Edition. Wygląda jednak na to, że sytuacja zaczyna się zmieniać.

Gra otrzymała właśnie rating w Korei Południowej, co oznacza, że jest już (niemal) kompletna. Na razie nie znamy oficjalnej daty premiery, jednak swego czasu w sieci pojawiły się plotki sugerujące, że remake pierwszego Xeno ujrzy światło dzienne pod koniec maja tego roku. W ostatnim czasie dzięki koreańskiej agencji ratingowej dowiedzieliśmy się o innych grach zmierzających na Switcha: Catherine: Full Body oraz XCOM 2 Collection.

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition to odświeżone i dopakowane nową zawartością jRPG od studia Monolith Soft, które pierwotnie ukazało się na Wii w 2010 roku. Pięć lat później gra została przeportowana na New 3DS-a. W grudniu tego samego roku na Wii U pojawiła się kolejna gra z serii, Xenoblade Chronicles X, a w 2017 następna – Xenoblade Chronicles 2, która rok później doczekała się pudełkowego dodatku o podtytule Torna – The Golden Country. Obecnie Monolith Soft pracuje nad nieujawnioną jeszcze pozycją.

PODZIEL SIĘ
Elan

I like shorts! They're comfy and easy to wear!

4 komentarze

 1. Sent (248 komentarzy) w dniu:

  Bring it on!

  Ciągle liczę, że dadzą z tej okazji jakąś kolekcjonerkę, bo to jeden jedyny raz kiedy życzyłbym sobie w niej figurki – własny bionis z mechonisem marzą mi się od czasu ukończenia gierki.

 2. Martin (91 komentarzy) w dniu:

  Zdecydowanie czekam, nie mialem okazji jeszcze zagrac, wiec to bedzie moj pierwszy kontakt z seria

 3. panczok (104 komentarzy) w dniu:

  Jestem niedawno po ukończeniu portu na 3ds. Gra rewelacyjna, zapadająca w pamięć na długi czas.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!