Xenoblade Chronicles 2 dostanie łatkę, która naprawi problemy z mapą

4

[Update]

Łatka jest już możliwa do pobrania.


Jeśli gracie w Xenoblade Chronicles 2, bardzo prawdopodobnym jest, iż zauważyliście, że mapa w grze mogłaby działać nieco lepiej. Spostrzegli to również deweloperzy tytułu, którzy 22 grudnia wydadzą stosowną łatkę. Sprawi ona, że:

 • Po wciśnięciu przycisku „X” zostaniemy przeniesieni do mapy obszaru, w którym się aktualnie znajdujemy, a nie do ogólnego menu mapy.
 • Po wciśnięciu lewej gałki zobaczymy dokładny zoom mapy, który pozwoli lepiej zorientować nam się w terenie.
 • Minigierka Tiger! Tiger! dostanie łatwiejszy tryb „zabawy” (jeśli można to nazwać zabawą).

Monolith Soft wspomniał także, że jeśli będziemy chcieli przejść grę ponownie (możliwość zabawy w New Game+ dostanie każdy nabywca gry, nie tylko ci, którzy kupią przepustkę sezonową), dostaniemy możliwość przyłączenia kolejnych Blade’ów do naszej drużyny, wysłania na misje najrzadszych Blade’ów, takich jak Pyra czy Dromarch, a także odblokowania Speciala czwartego poziomu dla pewnego Blade’a. Brzmi to nieco enigmatycznie, ale zapewne stanie się jaśniejsze, gdy skończymy grę.

Nabywcy wycenionego na 120 złotych Expansion Passa dostaną z kolei następujące przedmioty:

 • Driver Essentials Set: 10 x Rare Core Crystal, 1 x Legendary Core Crystal, 3 x Overdrive Protocol.
 • Ulepszenia dla Poppi: 30 000 ether.
 • Ulubione rzeczy Pyry: 5 x Jenerossi Tea.
 • Ulubione rzeczy Nii: 5 x Ardainian Bear Carving.

Nintendo zapowiedziało również, że prowadzone są prace nad dalszym poprawieniem mapy oraz polepszeniem rozdzielczości w trybie przenośnym.

PODZIEL SIĘ
Elan

4 komentarze

 1. DarklyC
  DarklyC (49 komentarzy) w dniu:

  Gra kupiona, pod koniec miesiąca będzie u mnie ale chyba wstrzymam się z ogrywaniem do momentu wypuszczenia łatki naprawiajej problem z rozdzielczością w trybie przenośnym. Ciekawe czy zajmą się tym problemem…

 2. kosmaty (8 komentarzy) w dniu:

  @DARKLYC
  Polecam grać od razu ;) Ja też miałem obawy co do grafiki w trybie przenośnym, ale da się grać. XC2 faktycznie wygląda dużo gorzej w handheldzie, ale na szczęście rozgrywka niewiele na tym traci.

 3. DarklyC
  DarklyC (49 komentarzy) w dniu:

  Kosmaty niby tak ale mam wrażenie że jak tylko ukończenie pozycję to wyjdzie patch który wszysto poprawia XD Tak miałem np z FFXV. Kupiłem na premierę, przeszedłem w kilka dni a porem wyszła poprawka grafiki, masa nowego contentu i nawet kilka wycientuch scen. Ogólnie czułem się trochę tak jak gdybym zagrał w niepełny produkt na dodatek płacąc bardzo pełna cene.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!