Xenoblade Chronicles 2 debiutuje pod koniec drugiej dziesiątki na liście sprzedaży gier w Wielkiej Brytanii

6

Cykl Xenoblade jest niszówką w porównaniu z takimi seriami jak Super Mario czy The Legend of Zelda, co odzwierciedla sprzedaż najnowszej jego odsłony w Wielkiej Brytanii.

Xenoblade Chronicles 2 uplasowało się na 19 miejscu zestawienia najlepiej rozchodzących się gier na Wyspach w ubiegłym tygodniu. Warto jednak dodać, że i tak był to najlepszy debiut w historii serii: „dwójka” zaliczyła sprzedaż lepszą o 1/3 niż odsłona o podtytule i ponad dwa razy pokaźniejszą niż pierwsze Chronicles.

Wyżej niż rzeczone jRPG znalazły się Super Mario Odyssey (6 pozycja) oraz Mario Kart 8 Deluxe (8). W pierwszej czterdziestce z gier ekskluzywnych na konsole Nintendo pojawiły się jeszcze ostatnie Pokémony (Ultra Sun na miejscu 24, Ultra Moon oczko niżej), Mario + Rabbids Kingdom Battle (28), Breath of the Wild (29) oraz 1-2 Switch (31).

PODZIEL SIĘ
Elan

I like shorts! They're comfy and easy to wear!

6 komentarzy

 1. Kojin
  Kojin (334 komentarzy) w dniu:

  I jak oceniasz oprawę w trybie handhelda? Bo widziałem że DF już się nad tym pochyliło i wyniki są… no mega słabe. Ponoć jeszcze żadna gra na NS nie osiągała tak niskiego pułapu rozdzielczości.

 2. Elan
  Elan (690 komentarzy) w dniu:

  @Kojin – w trybie handhelda długimi okresami gra wygląda niestety bardzo źle. Nie wiem dokładnie, jaka jest to rozdzielczość, ale na pewno grubo poniżej 720p. Nie mam za to porównania z innymi grami na Switcha, bo Xeno to moja pierwsza.

 3. rici747 (28 komentarzy) w dniu:

  Tak, w trybie handhelda jest bardzo dziwnie, są momenty w których rozdzielczość spada prawie jak na 3DSa. Może przesadzam ale naprawdę ma się takie odczucia w porównaniu do innych gier. Gra jednak się broni innymi elementami i przypadła i bardzo do gustu.

 4. Clavius
  Clavius (23 komentarzy) w dniu:

  Ta rozdzielczość potrafi naprawdę spadać do naprawdę niskich poziomów, szczególnie na otwartych przestrzeniach (w zamkniętych trzyma akurat wysoką rozdziałkę). Ale gra zyskuje wieloma innymi rzeczami, to takie porządne rpg z grindem.
  Sprzedaż w UK nie powala ale przynajmniej jest w jakimś top.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!